Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én botlok ilyen nőkbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én botlok ilyen nőkbe?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ha egy kolléga vesz egy új autót , pl Audi. Onnantól az összes irodista ptcsa nyomulni kezd az adott férfire. Ennyit számít az autó meg a pénz ?


Undorító egy világ kezd kialakulni.


2020. szept. 13. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

JÓ REGGELT!


Erre csak most tetszik rájönni?

2020. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem hat meg pl ki milyen autót vesz... 😒

N

2020. szept. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Munkahelyen ha egy kolléganőnek nagy melle és kacsaszája van minden férfi nyomulni kezd rá.Ennyire fontos a ribncos külső?
2020. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ja, ennyire számít. Mit vártál?
2020. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom milyen munkahely a tiéd,de nálunk kb f..omat se érdekli,hogy ki, mivel kanyarodott be a főportán.
2020. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok szintén leszrom.

Szerintem a kérdés megint a nők lejáratásáról szól, eg, hímsoviniszta majom kétségbeesett próbálkozása.

2020. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen munkahelyek hol vannak, ahol az iroda közösségi tere a parkolóra néz, hogy reggel sorfalat állva bamulhak az emberek a másik kocsiját? Ilyen nem csak a filmekben van?

Az én munkahelyemen mélygarázs van és mivel nekem nincs autóm, így nem járok ott, nem tudom, hogy kinek milyen autója van. Amúgy a mi irodánk 20 fős csapatából azt hiszem, hogy csak a főnöknek van egy kb 30 éves autója és ő amugyis nő. De kit érdekel? Mumkahelyen értelmes ember nem kavar!

2020. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!