Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy en olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy en olyan kevesszer botlok bele sracokba?

Figyelt kérdés

A baratnoim,uton utfelen megismerkednek fiukkal.... amig ok megismerkednek 20-al,addig en kb 1el....

Nem vagyok csunya,igaz ez egy szubiektiv velemeny,de ha abbol indulok ki,amit a a tobbseg mond rolam (ami szinten nem biztos hogy fedi a valosagot),akkor sem tudom azt mondani hogy csunyanak szamitanek. de ezt hagyjuk,hisz szerintem az ismerkedest meg a parkapcsolatot kismertekben befolyasolja a kulso...

Nincs kepem fbon,nem logok folyton az ilyen virtualis feluleteken...

A szemelyisegem elegge osszetett,de viszonylag eleg nyitott vagyok az uj emberek fele ... a barataim olyan emberek ,akikkel eleg stabil a kapcsolatom...

Lehet ennyi adatbol nem lehet felmerni hogy lehet a problema,de semmi otletem nincs,hogy hozzam miert nem kozelednek olyan kozvetlenul az emberek mint pl a baratoimhez... csak akkor megy jol az ismerkedes,ha en kezdemenyezek,de sajnos en nem nagyon vagyok az a total kezdemenyezo tipus



2016. júl. 30. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
milyen korosztályra kell gondolnom?
2016. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, hogy hány srácba botlanak a barátnőid, a minőség a lényeg és ahogy mondtad is, a külső csak kis mértékben befolyásolja a minőséget, a belső értékét az embernek. Kitudja egyszer ők még hol fognak kikötni... de te biztosan nem ugyanott. :)
2016. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj férfi szemszögből azt tudom neked mondani, hogy alapvetően nincs baj veled.

De tetszik vagy sem az ismerkedés is olyan, mint a kereslet-kínálat. Na most, ha nem tudod magad "eladni" nyilván kevesebb vevő fog érdeklődni utánad


Sokkal zárkózottabb lehetsz, mint a barátnőid és ezzel kezdődik a probléma. Mert egy zárkózott lányba sok energiát kell belefeccölni, hogy legyen valami míg egy nyitottabb, vidámabb lánnyal sokkal egyszerűbb dolga van az embernek és feltűnőbbek a pozitív visszajelzések is.


Most a fb-os nincs kép példára. Teszemazt megismersz valakit is bejelölitek egymást : az első gondolata az embernek ilyenkor az, hogy azért nincs képed magadról, mert nem vagy kibékülve a külsőddel és nem akarod, hogy túl sok ember lásson = önbizalomhiány, ami nem vonzó. Nem azért, mert telibetojod hogy most van vagy nincs. Ez is egy jogos álláspont, de itt most másokon van a fókusz. Rólam sincs sok kép, általában másokén szerepelek megjelölve aztán fél évente felkerül 1-1 és ennyi, hogy megismerjék a képem ha esetleg megismerek egy új embert.Én szimplán utálok fotózkodni.


Ez a nyitott vagy új emberek felé, ugyan lehet igaz, de marhára nem látszik rajtad. Szóval valahol errefele indulnék el, hogy megkérdezed a barátaidat, hogy mit gondolnak ezzel kapcsolatban. Vagy akár 1-2 random embertől akivel épp beszélgettél


20/F

2016. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Regelj be társkeresőkre, tinder, badoo...
2016. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolso,igen ebben teljes merteben igazad van.Marmint abban,hogy egy zarkozott emberbe sokkal tobb energiat kell fekteteni ! Csak tudod mi itt a fura? hogy nem vagyok zarkozott! :)) en igen,az ember szubiektiv,es lehet kicsit maskeppen ertelmezi a valosagot,es masnak latja esetleg magat mint ahogyan Ot latja a kulvilag,de az a helyzet,hogy en igenis megkerdeztem embereket tobbszor is hogy ugy gondoljak hogy en alapvetoen egy zarkozott ember vagyok? vagy szotlan,esetleg? goromba? nagykepu? .... nem,egyszeruen egyik baratnom vagy ismerosom sem mondta azt,hogy igen...elegge zarkozott vagy... mert bas..zki,nem vagyok az :))) es a legfurcsabb itt az lenne,hogy az ismeretlen emberek,akik nem ismernek kozelrol,azok azt gondoljak hogy nagyon nagyra tartom magam,meg bekepzelt vagyok. Es itt ezzel csak az a helyzet,hogy en masok velemenyet igy hogy nem ismernek,nem tudom befolyasolni.... Nincs kepem a fbon,mert tojtam ra igen,hogy van vagy nincs,de lehet hogy ezen valtoztatni fogok,mert en oszinten mondom neked,hogy nem vagyok onbizalom hianyos,vagy gatlasos a kulsommel kapcsolatban...csak siman igy alakult,nem erdekelt hogy van-e kep,avagy nincs...
2016. júl. 30. 13:34
 6/16 A kérdező kommentje:
21 eves lany vagyok amugy.
2016. júl. 30. 13:36
 7/16 A kérdező kommentje:
ja,es rengeteg tenylegesen zarkozott baratnomnek sokkal tobb a "hodoloja" mint nekem :) tehat szerintem nem pont ettol fugg.
2016. júl. 30. 13:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert Te más vagy, mint ők, és ez nem a szegénységed...
2016. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pfuuu innentől tényleg nem tudom. Szívesen beszélek veled erről privátban tovább, ha érdekel hátha ki lehet találni mi a probléma, mert így ennyiből ötletem sincs.


Nem kell félreérteni nem akarok ismerkedni :D

2016. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
most a fb-tól várnád a megváltást, vagy mi? :D annyi a teendőd, h most valszeg kapsz sok levelet, és azokkal, meg úgy általában, ha van lehetőséged elbeszélgetsz a pasikkal, és meglesz talán a megfelelő, legyél nyitott mindenkire, és mindenre. :) Sok sikert. :)
2016. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!