Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemu ferfikent hol ismerkedhetnek nokkel?

Figyelt kérdés

Kulsore magas, normalis kinezetu ferfi vagyok, nincs mellem, annyi hogy a labam kozt nem farok van. Ez engem nem zavar annyira, de hol lehet ilyen tulajdonsagokkal nokkel ismerkedni?


30/F



2020. szept. 13. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én annyira nem értek hozzá, de szerintem a nők többsége azért is akar férfival lenni mert annak farka van. Oké, hogy úgy nézel ki mint egy férfi, és téged nem zavar, hogy nincs farkad. De nem hiszem, hogy ezt így elfogadná a többség, így nehéz dolgod van.
2020. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze valamilyen mertekben zavar, es ha valaszthatnek akkor farkat akarnek, de sajnos nincs, es a muteti eredmenyek meg nem tetszenek. Tisztaban vagyok vele, hogy ez hatalmas hatrany nekem a nokkel, ezert is kerdezem hogy lenne-e tippetek, hol ismerkedhetne az ember olyan nokkel, akikenk ez athidalhato problema. :(
2020. szept. 13. 17:07
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Farok nélkül esélytelen hogy barátnőd legyen. Neked az lenne a legfontosabb hogy itthon vagy külföldön találj egy jó plasztikai sebészt, aki szép farkat tudna neked csinálni, ami valamilyen szinten használható is. Tökéletesen szép és eredeti sose lesz, mert arra csak a természet képes, viszont ha az orvos szép munkát végzett akkor észre sem lehet venni hogy neked korábban más volt ott.
2020. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy ez sajnos nem válasz a kérdésedre és esküszöm NEM bántásból kérdezem amit kérdezek csak érdekel ezert bocsi az offért: A transznemű emberek (nyilvan most csak általánosítani tudok) ilyen helyzetekben igazából mit várnak? Milyen logika mentén gondolkodnak a párkeresésről.

Mert nyilvan a nők többségenek fontos azért hogy a párjának legyen szerszáma, ha úgy tetszik "alap". Tehát hogy gondolja azt néhány ember hogy így egy kapcsolat működni fog? V egy egyejszakásnal, amikor odajut a dolog és látja a hölgy hogy nincs ott semmi az nyilván eleg nagy meglepetés. De hogy gondolják ilyenkor az emberek hogy ez nem fog feltűnni a másiknak? Hogy ezen majd csak úgy felülemelkedik?


Tényleg nem bántásból írom de ismerőssel történt hasonló és nem értem hogy ilyenkor mire számítanak?

2020. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem LMBTQ körökben lenne érdemes próbálkoznod. Hetero nőknél próbálkozva szerintem sok visszautasítást fogsz kapni, egy bi- vagy pánszexuális nő talán jobban el tudja fogadni az adottságaid.
2020. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
#4, ha hasonló helyzetben lennél te is mint a kérdező, bíznál abban hogy nem gond ha nincs ott semmi. Viszont feljebb azért adtam azt a tanácsot, hogy nézzen plasztikai sebész után, mert már léteznek olyan megoldások amivel elég jó eredményt lehet elérni.
2020. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ezzel nem értek egyet. Mármint persze bízni lehet benne de aki egy minimálisan is racionálisan gondolkodik, csak belátja hogy ez egy irreális elképzelés.

Nem mondom hogy nincs olyan ember aki ezt ne tudná elfogadni, de kevés.

2020. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megertem amugy az ertetlenkedeseket.


Mar volt tobb kapcsolatom, nem emiatt mentek tonkre, valahogy nem volt szerencsem, most epp egy rossz kapcsolatban vagyok benne, ahol nagyon rosszul erzem magam es ugy erzem, a legjobb lenne mindkettonknek a szakitas, de hat felek tole hogy nem talalok mast a transzsagom miatt. Emiatt alapbol hatranyban vagyok...


A korabbi kapcsolataimban nem volt problema a farkas dolog, bar 100%ig megertem ha valakinek ezzel gondja van. De ugy gondolom (nem tudom, mennyi racionalis alapja van, eleg rossz passzban vagyok), hogy transzkent nem kellek senkinek, ferfinak azert mert hiaba van puncim, ferfinak nezek ki (es annak is erzem magam, akkent is elek), noknek meg a farok hianyzik.


Hat, el vagyok keseredve. Most mar idosebb is vagyok, nem megy olyan konnyen, mint 20 evesen..

2020. szept. 13. 18:31
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Annyira primitívek az emberek!

A " farok" egy másodlagos dolog! Nem az számít, hogy mi van az ember laba között,hanem az,hogy milyen ember!

Kedves kérdező, ne csüggedj el! Var rad egy olyan ember biztosan, aki onmagadert fog szeretni és nem ami ott van. Ha van kedved írj nyugodtan!

24/L

2020. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A masik, amit szinten total megertek, a gyerek tema. Nekem, tolem nem lehet. Tiszta sor. Ez nekem is nagyon fajo es mar elgyaszoltam. De szeretnek csaladot, es abszolut nem zarkozom el az orokbefogadastol.
2020. szept. 13. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!