Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Internet robbantotta szét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Internet robbantotta szét ennyire a társkeresési piacot hogy gyakorlatilag kialakult egy maszturgeneráció, főleg férfiakból, akiknek nincs szexuális életük?

Figyelt kérdés

hihetetlen drámai ami megy, 30 hoz közeli embereket ismerek tömegével akik nőhöz se értek soha... barátnője a legtöbb huszonéves ismerősnek nincs is..


Öregektől kérdeztem hogy néhány évtizede is ez ment? S mondták hogy nem, mert akkoriban mindenkinek megvolt a párja, általában helyi választékból.


Az Internet viszont letarolta ezt a piacot, a félénk falusi lány a legnagyobb macsókat kaphatja meg tálcán, a szomszéd srác meg matyizik otthon...


2020. szept. 14. 09:52
1 2 3 4
 1/31 Lazy Lover ***** válasza:
24%
Na meg a szocial média meg az agymosó libsi duma is közre játszik ebben én 37 vagyok de 15 éve nem volt ilyen jelenség még akkor könnyebb volt csajozni
2020. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Balázska, a folytonos sírásod és töketlenkedésed a probléma.

Veled van a baj, nem mással.

2020. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem csak az internet Balázska. A média, a tv-rádió-szennylapok mint felelősek azért amilyen világkép kialakult.

A nők/lányok azt tartják vonzónak akik a vödrös fehérjepor mellett pózolnak a "teremben".

A pasik meg a "tökéletes" alkatú nőkre vágynak akik legyenek 18 évesek és bevállalósak. Ha nem vagy min. egy Jason Momoa akkor szinte szóba sem állnak veled. A nőknek meg persze a kockás haz, budai villa négy betűs autó a trendi. Jah, a több négyzetméter tetoválást kihagytam...

Minél ostobább vagy és kreténebb az a menő. (lásd berki krisztián-szándékos kisbetű).

Az átlagos emberek ma nem piacképesek. De erről nem csak az internet tehet.

2020. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
A 30 éves férfiak jó része stabil párkapcsolatban él (egy részük már a gyerekét neveli), és a szinglik nagy része is túl van komolynak mondható párkapcsolaton. Te meg a haverjaid 30 évesen a gép előtt gubbasztotok ugyanúgy, mint 15 évesen, a valósághoz vajmi kevéssé kapcsolódó nézeteiteket 30 évesen ugyanúgy a gép előtt ülve alakítjátok ki, mint 15 évesen, emberi készségek terén pedig ugyanott tartotok 30 évesen, mint ahol 15 évesen voltatok. Ennyi van.
2020. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Én 23 éves vagyok és az ismerőseim többsége párkapcsolatban van vagy volt.Nagyon nagyon kell gondolkoznom,hogy eszembe jusson valaki aki sose ért nőhöz.Aki eszembe is jut rájövök,hogy okkal szerencsétlen a nők terén.:D


Magadban keresd a hibát ne a nőkben és az internetben.

2020. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy ilyen világ! Felszín és a pénz számít. Aki egyikben sem jó ez matyizhat a temetéséig.
2020. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Még véletlenül sem azért nincs párod, mert egy közmunkás alkoholista vagy, ugye?
2020. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

4: én nem gubbasztok a gép előtt, rengeteget próbálkoztam is... általában csúfos kudarc lett a vége.


a nők egója hihetetlen magasságokban van ,folyamatosan egoboost alatt állnak az Internetes udvarlók tömegei miatt.


DRÁMAI.

2020. szept. 14. 10:26
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom miért ekézitek most Balázskát. Sikerült egy értelmes kérdést kiírnia! 😊
2020. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy a drámai.:D
2020. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!