Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként hogy lehet kiszűrni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy lehet kiszűrni azokat a férfiakat, akik csak a pénzre hajtanak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudom, hogy SZINTE MINDEN ESETBEN a nőknek számít az, mennyire pénzes a párjuk.
2020. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
én úgy látom, hogy csak a k**úrvajóképű pasik jutnak olyan nőkhöz akik szépek és gazdagok is.
2020. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Első kettö. Tévedés. Amikor társkeresővel randiztam, teljesen átlagos vagy átlag alatti pasik is érdeklődtek az anyagiak felől.

A munkámról és a végzettségemről kérdeztek, arról, hogy hol és milyen házban lakom, van-e magánpraxisom (mert a munkámmal lehet nyitni), de volt, aki konkrétan rákérdezett a fizetésemre.

2020. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az lehet, de ez csak az érdeklődés, ettől még a nőnek nem kell a pasi
2020. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt tapasztalom, hogy a férfiak közül is sokan szivesen beletennék a popójukat a tutiba.
2020. szept. 14. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Én viszek a kapcsolatba / házasságba 6 lakást, nyaralót, kocsit és mellette normális fizetésem van. Ne egy földönfutó prolival jöjjek össze, ha nem muszáj, pláne ha mellette az igényei meg baromi nagyok. (Utóbbi a leggyakoribb, keres 200 nettót, elkölt 199-et hó 29. napjáig...)


(Mostanában randiztam egy lánnyal, látszott rajta ésszel, de szeret költeni, viszont voltak is reális tervei, otthonról is jó anyagi körülmények közül jött, nem éreztem gondnak.)

(Volt szegény barátnőm, de ő úgy is költekezett, nem emiatt mentünk szét...)

2020. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen nem beszéltem az ingatlanjaimról és befektetéseimről. Külsőre nem látszik rajtam, hogy van pénzem, nincsenek drága hobbijaim, szóval nem volt nehéz találni olyan férit, aki magamért szeret. És mit ad Isten, egy csóró sráccal jöttem össze, akinek nem volt semmije, de nagyon ambíciózus volt már akkor is.
2020. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos sikerült kétszer is olyan kapcsolatba futni, ahol nagyon egyoldalú lett a pénz/munka a közös jövőért téma.

Szerintem ez nem olyan nyilvánvaló, hogy pénzre megy az illető, egyszerűen úgy látták, hogy megvan minden, ezért nem kell teperni és nagyon gyorsan nagyon kényelmesek lettek.

Pedig nem is vagyok atompénzes, nem járok drága cuccokban, csak jól keresek, van lakás meg autó (nem szülői háttér miatt).

Olyan pasival hálistennek még nem találkoztam aki direktben a pénzre repült volna.

27/N

2020. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért kérdezik, mert már kifogtak elég freeloader, mihaszna postát.
2020. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milliárdos vagy hogy ennyire a pénzed félted? 😅 Adok egy egyszerű tippet: ne kérkedj a pénzeddel, ne az legyen a legfőbb értéked és akkor majd a golddiggerek nem akarnak rádtapadni a pénzed miatt.
2020. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!