Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van ilyen sok 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van ilyen sok 40-es pasi aki még a fiatal nőket hajkurássza, mert a magyar nők többsége abban a korban már elhízik?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivétnek mint mindig, de sajnos statisztikai tény támasztja alá, hogy a magyar nők Európában az egyik legelhízottabbak, különösen abban a korban. Sajnos itt csak a férfiak törődnek ilyen szempontból magukkal, aki nem hiszi menjen el egy konditerembe, 95% férfi.

Tény hogy más országokban, abban a korban fele annyi túlsúlyos nő sincs mint itt. Jó példa erre az osztrák nők, akik 40 évesen is szép, feszes csinosak. De egy magyar nő, már 28-30 évesen is teljesen elhagyja magát.

Ezért van az, hogy a középkorú férfiak, kénytelenek a fiatalabb korosztályban kutatni, mert nem tudják megkívánni a velük egykorú nőket? (Norbi is valami hasonlót mondott, de nem róla mintáztam a kérdést egyáltalán)



2020. szept. 14. 21:34
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
93%
Mintha a 40-es férfiak többsége nem lenne elhízva...
2020. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Menj ki akkor osztrákba, problem solved. Ott sok a szemüveges. Vagy keresd meg norbit és alkossatok egy párt. :))
2020. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem semmiféle ok okozati összefüggés nincs. Az idősebb férfiak is általában max megdugni akarnak egy fiatal nőt, de eszükbe sincs lehorgonyozni mellette. Teljesen más életszakasz.


Az pedig ha szóba áll velük az sima kihívás elismerés. Ennyi az oka, nem kell ezt túlkomplikálni.

2020. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%
Annyira unalmasak ezek a provokatív kérdések, nem lányok?
2020. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
94%

Engem is untat, de ráérek válaszolni :)


Igazából szerintem olyanok írják ki, akik be vannak rágva a 40 körüli nőkre.

2020. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
98%
Oké, és mi a gondod? Gondolom sármos, acélos testű 40-es férfi vagy, akinek bőven jut fiatal, feszes testű. Ugye?
2020. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom visszautasították a korabeli nők, akik azóta szinglik és jól oda akar vágni nekik, hogy mert már nem fiatalok.


Tudjátok a nő sem különbözik a férfitől. A szép nő mindig szép nő marad, teljesen függetlenül az életkorától, sőt a testalkatától is. Aki vonzó 30 évesen, az 20 évesen is az volt és 40 évesen is az lesz. És egy ilyen nő sosem éri be azzal, ami jut, inkább egyedül lesz addig, ameddig megtalálja a számára tökéletes párt.


És ez így van rendjén, mindenkinek így kellene.

2020. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
64%
Igazából a többség tényleg el van hízva és nem törődöm hozzáállást tanúsít, nőket és férfiakat tekintve egyaránt. 38 vagyok, férfi és lehet kockákat számolni a hasamon. Nem, nem genetika (voltam "dagadt"); csak odafigyelek az étrendre és persze edzek mellette, de annak a jelentősége gyakorlatilag nulla lenne egy "mindentmegeszek" hozzáállás mellett. Még csak sztereotípiát sem tudnék felhozni, mert több negyvenes; - igényes és a fiatalabb lányoktól sokkal vonzóbb nővel találkoztam. Így pl. egyik korosztályra sem vagyok berágva egy picit sem, csupán odafigyelés kérdése az egész.
2020. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
74%
8-as, és hány éves a barátnőd?
2020. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom a kérdező miss tökéletes kigyúrt testű és kockahasa van,egy igazi adonisz nem?? Kiváncsi vagyok én arra ,hogy nézel ki??? Pfújj 😡😡😡
2020. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!