Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne ismerkednem, ha gyerekként mindig táborokban tudtam csajt szerezni?

Figyelt kérdés

Friss diplomás 23 éves srác vagyok...

Pályakezdő.

A munkahelyemen nem nagyon vannak nők, csak felettesek között és a legfiatalabb is 30 pluszos.

Neten keresztül egyszerűen képtelenség “eladni” engem, mert nem az a típus vagyok... Tinderen is maximálisan sikertelen vagyok.

Egy bárban, nehezen tudok megnyerni egy lányt/nőt már csak beszélgetésre is, mert ugyebár oda eleve ismerkedni mennek sokszor és így már ugyanúgy a legelső benyomás alapján könnyen elutasítanak, hasonlóan mint mondjuk tinderen.


13-18 éves korom között, amikor minden nyáron voltam táborban, sok lányt le tudtam venni a lábáról és sokminden összejött, pedig eleinte Ők is elutasítóak voltak velem szemben.

De volt idő felépíteni a megfelelő karaktert és nem kellett stratégia szempontból elhamarkodott döntéseket hoznom, mert úgy voltam vele hogy “áh még úgyis van egy csomó időm”.

Így pl. egy drámatáborban 15 évesen 18 éves csaj is összejött, meg voltak komoly sikereim.

Abszolút a legjobb csajoknál.


Volt olyan lány akivel utána is együtt maradtam, de akkoriban még nem annyira az irányított, hogy komoly kapcsolatom legyen. Nem voltam elég komoly, amúgy, csak ügyesen látszódtam annak.


Oké, hogy nem járok romkocsmákba, bárokba sem olyan gyakran jelenleg sem, nem csak a COVID miatt nem... De azért volt pár próbálkozásom és már évek óta, abszolút semmi sem jött össze.


Pedig a munkahelyemen, ahol volt időm felépíteni a karaktere(i)met, több idősebb (50 körüli) nő most már imád. Ez egyértelmű...

Volt olyan aki behívta a lányát, és össze akart vele hozni.

Ott az volt a probléma, hogy a nő majdnem 4 évvel idősebb volt nálam, 1-2 centivel magasabb is és sokkal többet keresett nálam.

Engem ezek közül egyik sem zavarna, és ha lenne időm, akkor elérhetném, hogy Őt se zavarja, de érthető hogy ezen tényezők mellett, a legtöbb nő már az elején elutasító.

Ezekkel kapcsolatban meg rögtön az első beszélgetésben bármit is megjegyezni nem lehet, az nagyon olyan mintha engem komplexusi szinteken foglalkoztatna...


Pedig már egy ténylegesen komoly kapcsolatra vágynék, olyan nőre akivel akár családot is alapítanék, ha mindketten szeretnénk.


Szóval az én korszakom az 13-18 éves korom között volt, amikor sokat táboroztam.


Az a baj, hogy tábori körülményeket lehetetlen reprodukálni máshol, felnőttek meg nem igazán táboroznak.


Első randinak meg senki nem jönne el velem egy biciklistúrára sem mondjuk, főleg nem több naposra... Ilyesmit érthetően egy lány/nő akkor vállal be, hogyha már valamit mutatott a pasi, ami tetszetős. Illetve ha meggyőződött róla, hogy biztosan nem sorozatgyilkos... Szóval ehhez már kell egy fajta bizalomnak kialakulnia, amit kialakítani hosszabb távon nagy erősségem, másképpen nem.


És nekem ez is a problémám, hogy bennem ilyen elsőre tetszetős dolog sincs, nekem ehhez idő kell, de ez így meg elég paradoxon.



2020. szept. 15. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Diplomásként lehetne több eszed.


Miért mondják rátok, hogy ti vagytok az értelmiségi réteg, amikor ilyen nyomorékok vagytok?

2020. szept. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1.


Pontosan mire gondolsz?


Amúgy meg nem értelmiségi családból származom, én sem tartom annyira magam annak.


De miért érzem azt, hogy a válaszod megírására pusztán az a tény kijelentés késztetett, hogy diplomás vagyok és ez belőled már eleve ellenszenvet váltott ki?

2020. szept. 15. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Azért, mert így is van. Ha csak egy iskolázatlan ember lennél, akkor érthető lenne a szerencsétlenkedésed.


De értelmiségi embereként elvárható, hogy fel tudd magad találni. Mire kaptál akkor diplomát?

2020. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező te most nem látod a fától az erdőt?


Neked olyan hobbik, rendszeresen végzett szabadidős tevékenységek kellenének, ahol ugyanúgy van időd felépíteni magad, mint régen volt. Olyan hobbi, ahová eljársz hetente egyszer/többször és ahová ugyanazok az emberek is eljárnak (csajok is), akik előtt van időd felépíteni magad.


Csak találj olyan hobbit, elfoglaltságot, amihez ki kell mozdulni otthonról és aminél viszonylag sok csaj van.

2020. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
07:06,hogy te milyen hülye vagy... :D
2020. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!