Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok akiknek nincsene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek nincsenek barátnői hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, nekem sincsenek barátaim hol lehet így ismerkedni?


Másik kérdés, ha a lánynak vannak barátnői akkor lenézik azt a fiút akinek nincsenek barátai? Lehet hogy emiatt nem fog vele összejönni?


2020. szept. 8. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Kb sehol. Ha egyedül vagy valahol az egyértelmű jelzés hogy nem vagy népszerű azaz béna vagy. Persze csak fiúként mert egy lánynak bárhol van esélye
2020. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Minek barát az ismerkedéshez? Ha ismerkedni sem vagy képes barát nélkül, akkor ő dugja is meg helyetted a lányt?

Ennyire ne legyél béna!

2020. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen. Ott ismertem meg a barátomat, akinek rengeteg barátja van ellentétben velem, akinek egy sincs, mégsem igazán volt előttem komoly kapcsolata, nekem meg volt kettő is, pont emiatt, mert ha nem keresnék társat sem, akkor nem mehetnék szinte sehova, szóval nem igazán van összefüggés a kettő között.
2020. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!