Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lesz már végre barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már végre barátnőm?

Figyelt kérdés

Hiába szeretnék hiába próbálkozom. Szerintem az emberek nagyrészének összejön 20-21 éves korig, még azoknak is akik bénák az ismerkedésben. De én már idősebb vagyok.

Lassan már megbolondulok ebbe, szeretném tudni hogy milyen, meg már ennyi idősen félek attól hogy nincs tapasztalom.


2020. szept. 15. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha igy allsz hozzá, akkor elég sokára. ..
2020. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha nekik is így sipítozol, akkor soha.


- Keress lóvét!

- Vegyél egy jó öltönyt!

- Vágass férfi hajat!

- És szólíts le nőket, de az életben, ne a neten!

2020. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt héten hány nőnél próbálkoztál, milyen helyeken és hogyan tetted? Hány lány barátod van, akikkel renszeresen tartod a kapcsolatot? Szerinted mi lehet a probléma ami miatt nem volt barátnőd? Mit csinálsz szabadidődben?
2020. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből megmondani, próbálkozol egyáltalán?
2020. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Tedd először rendbe az életed többi részét. Pénzt már keresel, van előtted karrier, tudod már mit akarsz az élettől? Edzeni jársz-e? Tudod-e hogy kell beszélni az emberekkel, vannak-e jó barátaid, tudsz-e ügyesen kommunikálni?


Na ha ezeket rendbe raktad, akkor foglalkozz a csajokkal.

2020. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Magaddal is nagyon sok dolgod van, előbb ezzel foglalkozz.
2020. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Amikor valamit teszel is érte. Tettél egyáltalán valamit? Ha igen, akkor mégis mit?
2020. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Majd lesz. És akkor visszasírod még ezeket szép, egyedülálló időket.
2020. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen picsogós, önsajnáltató stílussal soha bro'. Engem tudod hány százszor pattintottak le? Meg sem tudnám számolni, de nem siránkoztam mint egy óvodás aki nem kapott szülinapjára homokozólaptátot hanem megráztam magam és mentem tovább előre. Kezdeményeztem az 500. meg az 1000. nőnél is és láss csodát.
2020. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyrészt szerencsén múlik, hogy találkozol e olyan lánnyal akivel kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak, olyannyira, hogy kvàzi "magától" összejön a kapcsolat.

Annyit tudsz tenni, hogy "rájátszol" a szerencsédre, magyarán társaságba jársz, utazol, keresel olyan helyzeteket, lehetőséget ahol esetleg van egyáltalán esély arra, hogy megismerj valakit.

2020. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!