Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év felettiek akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év felettiek akiknek nem volt kapcsolatuk. Mi az oka ennek, mi a baj veled szerinted?

Figyelt kérdés

Mindkét nem válasza érdekel!


Én fiú vagyok én nem tudok, nem merek ismerkedni. Ami már nagyon nyomaszt, hogy azt sem tudom hogy el tudna e fogadni egy lány magának.

Azt látom hogy a lányok többsége nem az őszinte mély kapcsolatot keres, hanem inkább mások előtt szeretne vele felvágni. De én az ilyen látszat dolgokat nem szeretem.


Lányok közül is van aki nem találja a párját?


2020. szept. 15. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a külsőm miatt nem volt senkim....
2020. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

10 kg súlyfeleslegem van, gyűlölöm a testem, nem tudok lefogyni dietetikus által összeállított étrenddel sem hormomprobléma miatt. Ameddig én nem szeretem magam, más sem fog.

L

2020. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%

Azt látom hogy a lányok többsége nem az őszinte mély kapcsolatot keres, hanem inkább mások előtt szeretne vele felvágni.



Érdekes, én ezt nem látom, bár én nem a story-tv-t nézem.

2020. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merjél kérdező mert ha X idő múlva felkerekedsz bátran és nyomulsz még akkor is sokat fogsz szenvedni a sok lekoptatás miatt. Én is ilyen voltam hogy “ha majd készen állok csajozok” aztán láttam hogy “Ácsi ez nem úgy van hogy majd becsajozok amikor akarok”. Én persze nem tudom hogy te milyen férfi-alapanyag vagy de ha holmi szívdöglesztő sármőr lennél azt a partvonal mellől is észrevetted volna már női gesztusokból.
2020. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos lenne olyan lány akinek bejönnél, csak a bibi hogy ha nem ismerkedsz akkor soha nem fogod megismerni sem... próbálkozás nélkül nem megy.

A kérdésed másik fele... nem azért keresnek a nők párt hogy mások előtt felvágjanak vele, hanem érzések alapján. Ne kezdj már el másokat hibáztatni azért mert te gyámoltalan vagy mert akkor semmit sem fogsz változtatni saját magadon.

2020. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!