Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni így?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok. Barátnőm sosem volt. Az oka hogy egyáltalán nem tetszem a nőknek. Mindig ezt kaptam meg akárhányszor próbálkoztam. Mellé még elég bunkók is voltak velem. Soha senki sem akart még engem. Semmilyen pozitív visszajelzést nem kaptam. Mára már ott tartok hogy amellett hogy megutáltam a nőket már egyáltalán nem akarok próbálkozni soha többet. De a szeretet nagyon hiányzik. És hiány is marad örökre. Mivel tudnám ezt pótolni?

2020. szept. 15. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi az ok, ami miatt azt gondolod, hogy egyáltalán nem tetszel a nőknek? Külső okok miatt? Tudsz változtatni ezen (hízás/fogyás, bőröd rendben van-e, ápoltság, stb.)? Vagy belső okok miatt (gátlásosság, félénkség, visszahúzódó, intrpvertált természet)? Vagy anyagi félelmek, otthoni helyzet miatt? Az emberi szeretetet nem lehet pótolni mással, legalábbis szerintem, így a jelen helyzetből kell kihozni a legtöbbet. Társkeresőn próbálkoztál már? Jársz társaságba barátokkal?
2020. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Keress neked megfelelő hobbit. Azon belül járj társaságba. Ott nagyobb százalékkal fogsz olyan hölgyekkel, lányokkal találkozni, akikkel egy az érdeklődésed.
2020. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha már utálod a nőket akkor az már az a szint ahol nincs is szükséged barátnőre és jobb is ez így mert rajta vezetned le a frusztraltsagodat az eddigi sikertelenség miatt.
2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1#. Nem tudom. Ezt kapom meg hogy nem tetszem.

3#. Lehet hogy igazad van. De igazából nem lesz ilyen mert soha senkim sem lesz így hála istennek bántani sem tudom a kudarcaim miatt. Rég meg kellett volna már inkább halnom. Mi a faronak éljek így magányosan a világban? És akármit akárhogyan csináltam tényleg soha sem tetszettem senkinek. És az a legrosszabb hogy ez sohasem fog változni

2020. szept. 15. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Tartsál kutyát! Az feltétel nélkül fog rajongani érted, ha jol tartod. Nagyon sokat teszik ezt. Tudod, a könnyebb ut.
2020. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van kutyám nem segít sokat. Ő nem azt a fajta szeretetet adja amire szükségem van
2020. szept. 15. 15:58
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Semmivel sem tudod pótolni, s elnyomni is csak ideig-óráig. Az ember biológiailag társas lénynek van programozva.

Szóval barátom akármennyi is a kudarc ha megállsz akkor ott maradsz, ha továbbmész célba érsz. Persze lesz még pár pofáraesés, de a Himaláját sem lehet megmászni ha megállsz félúton és senki sem mondja az alpinistáknak hogy könnyed vasárnapi séta lesz.

2020. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldjél képet mert ha a belsodrol nem is tudunk így ismeretlenbe semmit mondani de a külsöröl mondható véleményt és ha tudok ötleteket is hogy min kéne változtatni.
2020. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah, küldjél képet, így nem sok segítség vagyunk...
2020. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos először is kösz a képet. Mondhatok itt véleményt vagy csak privátban?
2020. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!