Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek milyen mértékb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek milyen mértékben számít egy komoly kapcsolatban a partneretek képzettsége, státusza, anyagi helyzete, mentális állapota?

Figyelt kérdés
Több magasan képzett ismerősömnek nem számít a nő iskolázottsága, mentális állapota, anyagi helyzete. És nem értem miért. Az élethez pénz kell, a családhoz még több.

2020. szept. 15. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
A mentális állapota 100%-osan, a többi lényegtelen. Nem a "hozományért" vagyok valakivel, hanem mert az érzések összekötnek. S igen, pénz kell sok mindenhez, de... a boldogságnak nem ez a legfontosabb feltétele. Inkább legyen szerényebb életem, mint érzelmileg sivár. Nem lehet a pénz a legfontosabb életcél. Ha nem boldog az életed mire mész a fene nagy pénzeddel, veszel egy drágább sírkövet?
2020. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon. Nem akarok senkinek se a pszichiátriai ápolója, se az eltartója lenni.
2020. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már komollyá alakult a kapcsolat, akkor a beszélgetések során az általad említettek is kitudódtak. Most aztán rajtad áll, hogy mi, mennyire lényeges számodra. A képzettség számomra fontos, mert könnyebb egybehangolódni. A mentális állapota nagyon lényeges, mert nem akarok egy hárpiával naponta veszekedni. Anyagi helyzete, státusza - lényegtelen.
2020. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi:Mivel anyagilag középosztály alja vagyok kb ezért valamennyire számít. Vannak terveim az életben,legjobb lenne a párommal átélni. Pl utazás,gyerek,ház....tudjon ezekhez(ház esetén berendezés) hozzájárulni.

Iskola: Sokáig azt gondoltam nem számít,sajnos azok a lányok-nők akik érettségiig sem jutottak el,vagy valamilyen nagyon gyenge iskolában áttolták őket sokszor(tisztelet a kivételnek) kulturálatlanok. (30as korosztályról van szó!)

Mentális. Sokszor azt,gondoltam majd én rendbe teszem a kis lelkét,boldoggá teszem. Két vége lett, vagy rendbe jött és kikapós menyecske lett,vagy lehúzott mentálisan.

2020. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

A mentális állapota nagyon fontos hogy stabil legyen, minél kevesebbet hisztizzen.

A képzettségből ha természettudományos beállítottságú akkor plusz pont.

Anyagi helyzetből ha túl gazdag az hátrány lehet mert el van kényeztetve. Amúgy a többi mindegy.

2020. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Egy lelkileg labilis nő alkalmatlan anyának. Tehát aki szeretne majd gyereket,annál szempont.
2020. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyunk nők. A mentális állapot fontos , de a többi lényegtelen, nem vagyunk érdeklenyek
2020. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Most komolyan. Nem hiszem el, hogy itt mindenki ekkora erkölcsi nagyság, hogy senkinek nem számít a pénz.

Nekem vannak nagy igényeim, ha nem szeretném hónap végén számolgatni, hogy lesz-e pénz befizetni a számlákat? Hogy nem szeretnék azon aggódni, hogy ha elromlik a mosógép, akkor csak hitelre tudok újat venni? Ha szeretnék gyereket vállalni úgy, hogy közben nem azon kell aggódni, hogy miből lesz pénz pelenkára meg gyógyszerre, ha szükséges? Ha néha szeretnék egy hétvégére elmenni nyaralni anélkül, hogy egy évig spórolnék rá?

Hát akkor nevezzen mindenki felszínesnek meg anyagiasnak, de akkor sem szeretnék nyomorogni. (És mielőtt valaki megjegyzi: ezeket nem csak a másik félről várom el, nekem is van normális munkám, megtakarításom.)

2020. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is komoly lányokkal és nőkkel voltam párkapcsolatban. Jól tettem, a feleségem is ilyen, és az a helyzet, hogy így kölcsönösen motiváljuk és támogatjuk egymást. Én imádtam felnézni a páromra, ő úgyszintén rám. Ha van valami megoldásra váró dolog, mi azt megbeszéljük, megtervezzük és megcsináljuk. Iskolázottság, jó családi háttér, jövökép, cél orientáltság alapvető volt nálam párválasztásnál, és úgy érzem jól is tettem!
2020. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a mentális állapota. Szeretnék olyannal összejönni, aki dúskál az önismeretben, és fejleszti magát, ha nagy baja van, segítséget kér a környezetétőo, stb.
2020. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!