Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső oldal ami ingyenes, és valóban lehet ismerkedni, megbizható?

Figyelt kérdés

Idáig a Badoot és a Tindert probáltam ki, de mindegyik egy nagy kalap sz**r.


Love.hu, a szívküldi.hu, a cupyudo oldalt is néztem, az is egy kalap trágya.



2020. szept. 16. 10:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jolvan jó az úgy.
2020. szept. 16. 12:33
 12/27 anonim ***** válasza:
Láthatóan, neked nincs jól. Miért nem foglalkozol kicsit többet magaddal? Feldobhatnád a külsőd és lehetnél egy kicsit kiegyensúlyozottabb is.
2020. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Mondom jolvan az úgy...
2020. szept. 16. 12:36
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

Kifogások kifogások hátán.


Totál átlagos csávóként jöttek össze a matchek és a randik amíg fent voltam, személy szerint nekem a fent lévő csajok alapanyaga nem jött be.

2020. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
#13: Hát, akkor jól. De, légyszi ne írj ki majd te is még naponta egy kérdést erről, mint ahogy sokan csinálják :D
2020. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az elsotalalkozas.hu-t, az teljesen ingyenes és szerintem klassz oldal, de elég kevesen vannak (még?).

Parom.hu-n is minden hónapban van 7 ingyen levél, illetve nem is drága, viszont nagyon sok a régi adatlap rajta szerintem. Kb. 30 elküldött levélből 10-et néztek meg eddig.


Egyébként szerintem kár, hogy senki sem mer már az utcán leszólítani. Vannak még kivételek, de azért nagyon ritka. A barátnőmet nemrégiben leszólította egy srác azzal, hogy szép a mosolya és meg kell kérdeznie a nevét. Szerintem nagyon aranyos volt és be is jelölte facebookon és beszélgettek.

Nem járok szórakozni, a netes társkeresés szörnyű, jobb lenne, ha a pasik kicsit bátrabbak lennének. :)


31N

2020. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

A társkeresőn hatalmas a szórás.


És nem csak a férfiaknak nem de a nőknek sem olvassák el, hogy mit ír magáról.

Maximum a távolságot.


Az emberek kb 3-4 másodpercet töltenek azzal, hogy tetszik vagy nem tetszik és jobbra vagy balra húzzam.


Férfi vagyok de elismerem h nagyon kevés a jóképű férfi.


A nők kb 1 perc alatt 55 férfit húznak negatív irányba tatatatatatatata...


Légy jóképű és sikerül.

2020. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 MolotovPunk ***** válasza:
Csak a régiekről tudok nyilatkozni.A love .hu az kb 10 évvel ezelőtt volt jó hely.Ott randiztam is régebben 1-2 csajjal,sőt volt onnan 1 barátnőm is.Azt hallottam vissza másoktól,hogy manapság az sem a régi.Amióta bejöttek az okostelefonok meg a facebuuk,azóta megváltozott a társkeresési szokás nagyon.Régebben talán komolyabban vették a társkereső oldalakat akik fent voltak azokon.Manapság ugye ott a Tinder meg hasonlók,de arról is hallottam jót és rosszat is egyaránt.Igazából szerintem már mindegyik társkereső értékét vesztette,régen sok ingyenes volt,ma meg szinte mindegyikért fizetni kell,hogy tudj egyáltalán levelet küldeni,vagy adatlapot nézni.Ezért én nem adnék ki pénzt,időpazarlás az egész.Sajnos sok helyen profit a lényeg,ezért előfordulnak kamu adatlapok is a valósak mellett.Azt hozzáteszem,hogy már pár éve nem használok társkeresőket,de nem hiszem,hogy jobb lenne a helyzet,mint mondjuk 4-5 évvel ezelőtt...
2020. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 MolotovPunk ***** válasza:
A parom.hun fent voltam majdnem 3 évig,de kb 2 éve töröltem magam róla,mert nem sok aktív felhasználót láttam azon...
2020. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát akkor maradok singlie
2020. szept. 16. 15:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!