Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok mert nem kellek a lányoknak. Barátnő tudna ezen segíteni csak ugye?

Figyelt kérdés

Állandóan arra gondolok hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen. Már kezdek depressziós lenni a lányok miatt. Évek óta próbálkozom. De én nem olyan vagyok mint a legtöbb fiú, én egy visszahúzódó szerencsétlen vagyok. A lányok szemében egy kisfiú vagyok esélytelen hogy engem válasszon egy lány.

Úgy érezem csak az tudna segíteni ha találnék egy rendes, nekem tetsző lányt. A nap nagy részében ezen agyalok hogy milyen gáz vagyok. Megbolondulok már hogy nem tudok barátnőt taláni.

Amúgy nem mutatom ki hogy szomorú vagyok, mosolygós vagyok. De legbelül ott van ez bennem mindig.


2020. szept. 16. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod azt, hogy kisfiúnak tartanak?
2020. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, fiú vagyok, de nekem sem kellenél. Depressziós, nyavalygós, gyenge jellem... Változtatni kéne magadon, nagyon sürgősen. Járjál társaságba, barátkozz sok emberrel, legyél közösségi ember, aztán a többi majd jön.
2020. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A magaddal való problémáidon a másik SOHA nem fog segíteni. Maximum ideig-óráig jön egy fals boldogság állapot, majd a sok veszekedés mert mindig számon fogod kérni, féltékenykedni fogsz stb. Legjobb esetben agy ugyanilyen nyavajgót fogsz találni, és megalkusztok egymás mellett.
2020. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább pszcihológus. Ha lenne barátnőd, és attól jobban lennél, az csak megerősítené a betegségedet.
2020. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!