Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek (is) a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (is) a kevésbé szép lányoknak magasabbak az elvárásaik, mint a tőlük szebb lányoknak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 19:53
 1/9 Lachesys ***** válasza:
94%
Szerintem nem. 💁🤷
2020. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Igen!!! Ezt én is megfigyeltem.
2020. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nezd meg az osszes modell milliardossal jar itthon es kulfolldon is. Biztos veletlen.
2020. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen függ össze a szépséggel. Nekem vannak olyan nem túl csinos ismerőseim, akiknek abszolút sok elvárása van, meg olyan is, akiknek nem. Ugyanez a szebb lányoknál is. Csak mondjuk egy csúnyácska embernél ez sokkal feltűnőbb, mert nekik nem biztos, hogy van elég lehetőségük válogatni.
2020. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem, az összesnek ugyanaz kell: pénz, jóképű legyél, és izmos. Ennyi.Semmi más nem számít nekik.
2020. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálam ez sajnos kódolt dolog lett már kevésbé szép lányként.Mivel tudom szinte senkinél nincs esélyem,akaratlanul is csak a nagyon jó külsejűek tetszenek meg,mivel tudom náluk úgysincs esély,és így nem ér már csalódás,nem sérülök miattuk.De hülyeség,hogy csak a csúnyácskábbnak.Vannak szép nő ismerőseim is szép számban,alap elvárás náluk a kondi,a szoláriumozott bőr és a markáns,tökéletes férfias arc.:)
2020. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden lánynak magas elvárása van.
2020. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a nem túl szépségüket vagy belső hiányosságaikat akarják kompenzálni a nagyon jó faszival h mindenki lássa h ő bizony kelendő a felső körökben tehát nem értéktelen.
2020. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!