Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan 20 év feletti nő, aki hiába keres, nem talál párkapcsolatot? Szerinted mi ennek az oka? Mennyi idős vagy és hol próbálkozol?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Van. Nem próbálkozok sehol és az okát inkább nem írnám ide le.
2020. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
jah van....basszus mind a 3 pasi foglalt...a másik 97 meg selejtes...hajj basszus mikor találok végre valakit?
2020. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő csak akkor nem kell senkinek ha brutál kövér.
2020. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Olyan nincs hogy egy nő ne kelljen abszolút senkinek. Hacsak nincs valamilyen extrém durva betegsége ami teljesen ellehetetleníti az èletét.

Nem lehet annyira kövér, gusztustalanul undorító, visszataszító személyiségű, hogy valaki ne fanyalodjon rá.

Szóval aki nőként nem talál kapcsolatot, vagy legslábbis olyan férfit aki legalább dugna vele, az szándékosan zárkózik el mindenfajta, a másik nem irányából érkező közeledès elől. Vagy egész nap otthon van és szó szerint nem mozdul ki soha.

2020. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Na itt van a kutya elásva utolsó, nem kell olyan férfi, aki "rám fanyalodik". De ezt te magad is érezhetned, ha lenne egy csepp érzelmi intelligenciád is és nem írnál ide ilyen baromságokat.
2020. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem keresek, két rövidebb kapcsolatom volt 20-22 éves koromban, és nem szeretek kapcsolatban lenni. Nagyon magamnak való személy vagyok, nehezen nyílok meg és nem is igazán zavar ez engem.
2020. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Na itt van a kutya elásva utolsó, nem kell olyan férfi, aki "rám fanyalodik"."

Ezt te nem fogod tudni, mert ha egy férfinek KELLESZ (akár csak egy dugásra is), nem úgy fog viselkedni veled, hogy ő csak "rádfanyalodott". Ezt nem fogja hangoztatni, hanem ELJÁTSZA, hogy tényleg téged akar. Ezért írtam, hogy olyan NINCS, hogy egy NŐ ha KERES valakit ne KELLJEN BÁRMILYEN MÓDON is valakinek.

Szóval tanuld meg értelmezni a kérdést és a választ. Igen, vulgárisan írtam, és igen nem jó dolog ha az ember csak pótléknak kell. De NEM erről szólt a kérdés! Szóval attól még, hogy neked nem tetszik, hogy nincs igazam.

És képzeld, férfiként én is normális kapcsolatot, TÁRSAT keresek magam mellé, akivel kölcsönösen támogatjuk egymást és egy közös, normális életet fel tudunk építeni, le tudunk élni. DE!

Férfiként simán megeshet, hogy soha többé nem, találok SEMMILYEN kapcsolatot, bármilyen szintű kapcsolatról is legyen szó, míg nőként erre nagyon kicsi az esély. Még ha csak egy "ráfanyalodik", "ne legyen egydül" szintű kapcsolatról is van szó.

Remélem így értelmezhető a válaszom.

2020. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szóval attól még, hogy neked nem tetszik, hogy nincs igazam."

Ez ez akart lenni eredetileg: Szóval attól még, hogy neked nem tetszik a válaszom, nem jelenti azt, hogy nincs igazam.

2020. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Az mindjárt sokkal jobb, hogy nem mondja ki, hogy csak rám fanyalodik, hanem megjátsza magát a dugásért. Milyen gerinctelen féreg már. Amúgy meg ne nézd ennyire hülyének a nőket, hogy nem látunk át a színjátekon. Te is a felfogásod miatt nem kellesz a nőknek.
2020. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Látom továbbra sem sikerül értelmezni a leírtakat. Mindegy, ezen sajnos nem lehet segíteni...
2020. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!