Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan szép lány manapság, aki jobbra húz Tinderen egy teljesen normál (picit talán inkább vékony) alakú férfit? Vagy csak a nagyobb darab, izmosokat húzzák jobbra, mert látják, hogy simán válogathatnak? A 18-25 éves lányokra gondolok.

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell a szép lány, ha te magad szerint sem vagy kifejezetten szép? Ha jó pasi lennél jobbra húznád a csúnyácska nőket? Valószínű.
2020. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az arcod helyes lenne és/vagy magas lennél, akkor téged is jobbra húznának. Érdemes izmosabbnak lenni inkább, de sok lánynak bejönnek a vékonyabb férfiak is. (De nem a szó szerinti eszetlenül csonti.)
2020. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ki írta azt, hogy nem vagyok szép? Én azt írtam, hogy normál alakom van. Egy normál alakú, helyesebb arcú férfi nem érdemelhet normál vagy vékony alakú, szép lányt szerinted?
2020. szept. 16. 22:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Első hozzászólónak írtam ezt.
2020. szept. 16. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3 Én meg neked írom, hogy senki nem érdemel meg semmit.

Egyébként ha annyira helyes vagy, akkor semmi gondod nem lesz a szép nőkkel, akkor majd összejönnek veled. De akkor mi a kérdés? Ha egyébként jól néznél ki, senkit nem érdekel, hogy "normál" testalkatod van.A nevében is benne van, hogy normális. Vagy mégsem? Szerinted azért nem mennek a szép nők mert annyira helyes és normális kinézetű vagy?

2020. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy 55kg-s srác, aki bombanőt akar.

Nem az a lényeg te jóképűnek látod-e magad, hanem hogy a nők annak látnak-e:)

És ezekszerint nem látnak jóképűnek.

2020. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az utcán sétálsz nyisd ki jobban a szemed. Rengeteg vékony srác mellett fogsz csinos, helyes lányt sétálni.
2020. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak és kizárólag az számít, hogy a szüleiddel élsz vagy sem.
2020. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Annyira sok pozitív visszajelzést kapnak sokkal jobban elszálltak mint valaha.


Tinderben ne bízz, mert tele van átverésekkel, kamu dolgokkal.

Például amikor kiírja hogy ennyi és ennyi lájkolt téged de fizess hogy lássad őket, és akármennyit swipeolhatsz, még akkor sem adja be őket amikor már azt írja hogy nincs a közeledben más, kifogytak a lehetőségek.

2020. szept. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyu,én duci vagyok és vidéki. De napi 8-10 lájkból 2-3nagyon szép lánnyal matchelek.

Szerintem mégis csak buta arcod lehet🙊

2020. szept. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!