Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder jó erre? Valós képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder jó erre? Valós képet ad(hat) vagy a férfiak nagy része tényleg mindenkit jobbra húz és onnan válogat?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam a tinderre (lány vagyok) kíváncsiságból. Igazából azért hogy így hátha be tudom lőni hogy kiknek tetszem, milyen típusú férfiaknál éri meg próbálkozni, hülyén mondva mi lehet a "szintem". Főleg azért mert sosem volt még barátom (nem, nem gondolnám hogy majd pont a tinderen fog ez feltétlen összejönni) és eleg ingadozó az önbizalmam, legtöbbször nem tudom elhinni higy esetleg én is tetszhetek annak aki nekem, pedig sokszor volt már olyan hogy gyanús volt a dolog, de nem lett semmi, feltételezem azért sem mert nem mertem kimutatni, na mindegy.


Szóval ez alatt a pár hét alatt matcheltem kb 17-18 emberrel, ők szimpatikusak a számomra, bár nem sokkal beszélgettem.

Aztan eszembe jutott hogy lehet az egész igazából értelnetlen, mert sokat hallani hogy a férfiak többsége tényleg kb mindenkit jobbra húz a matchekből szemezget.:D Ez tényleg így van?

Ti mindenkit jobbra húztok vagy csak azt aki tetszik?


2020. aug. 29. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a férfiak többsége mindenkit jobbra húz. Én is úgy csináltam, aztán ha összejött egy jó adag match kiválogattam, hogy kire írjak rá.
2020. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
A tinder a létező legfalsabb képet mutatja. Még egy ápolatlan, flegma lány is hamar szupermodellnek fogja érezni magát annyi likeot kap, míg egy normális, kellemes külsejű férfi leprasnak, annyira nem kap visszajelzést.
2020. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint erre nem jó:D

Hát köszönöm a válaszokat, bar sejtettem.

2020. aug. 29. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is minden haver mindenkit jobbrahúz, majd utána törli aki nem szimpi. Én maximum minden 20ból egyet húztam jobbra, mert ha van leírás elolvasom, képeket megnézem. Belegondolok, hogy vajon ő jobbrahúzna-e? szóval nálam bonyolultabb volt amíg nem adtam fel :D

31/f

2020. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többsége valóban majdnem mindenkit jobbra húz. Ebből bem tudod meg, hogy jó csaj vagy-e. Ráadásul szinte csak a fullextrás instagram model nőket mutatja, a kicsit rondábbak alapból hátrébb szorulnak.

A másik szempont pedig az, hogy egy fénykép ritkán mutatja a valóságot. Élőben teljesen más lehet rólad a benyomás. Lehet jobb és rosszabb is. Az egésznek semmi értelme. A tinder még előszűrésre sem használható normálisan.

2020. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!