Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen jeleket adtok egy "idegen" fiúnak, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például buliban, buszon, vonaton, parkban stb.

2020. szept. 16. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Rámosolygok
2020. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
A női jelek veszélyes dolgok. Egy nő puncikról kérdezgetett engem, illetve pucér csajokat mutatott telefonon. Azt hittem, hogy akar engem. Kiderült, hogy a pasijával él. Tehát szerintem néhány női jelen, gesztuson, cselekedeten, nehezebb kiigazodni, mint hinnénk.
2020. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Többször rá nézek, keresem a szemkontaktust, utána rámosolygok.
2020. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Azt gyakran másik nő sem ismeri fel, nemhogy férfi.
2020. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
#3 +1
2020. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb nő semmilyen érzékelhető jelét nem adja annak, ha tetszik neki egy férfi.
2020. szept. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Na ez érdekes....

A legtöbb nő ezt a rámosolygok, meg ránézek választ adja, de a való életben férfi legyen a talpán aki ezt észreveszi. Miért? Mert amikor éppen észreveszed hogy téged bámul, akkor elkapja a tekintetét és mosolyog vagy rosszabb esetben kuncog, főleg ha még más nő is van a környezetében akkor pláne ciki. Egyszerűen nem tudod hogy rajtad nevetnek vagy mi a kiváltó ok. A mostani párom miután úgy 2 hónap nézelődés után egymásra találtunk elmondta, hogy már azt hitte nem érdeklem, mert küldte a jeleket. Erre visszakérdeztem, hogy postán? Milyen címre küldte, mert nem érkezett meg...erre meg bevágta a durcit. Értem én hogy izgalmas érzés hogy csak jelmorzsákat küldesz a férfi felé de a közelébe nem mész, vagy legalább mondasz neki valami nehezen félreérthetőt.

Viszont vannak olyan nők is akik nagyon durván nyomják, kétértelmű kifejezések, véletlen testi kontaktus a liftben, segítséget kérnek valami alibi problémára és a pasi már meg van fogva. Aki meg nem kockáztat az távolról végignézi hogyan nyúlják le előle a kiszemelt férfit.

2020. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

7


Valóban, ezekről a vigyorgókról egy két dolog vágódik be, hogy valami lejmolást akarnak vagy marhára lenézik az embert, aztán inkább menekülni bölcsebb.

S ha nem veszed a vigyort, akkor a másik orcájuk látszik, amitől az alien is megijed:))


Ha valamit akar, azt tegye értelmes nőként, értelmesen kifejezve magát.Az oviban volt ez a tejbetök vigyorgás, ki kellene nőni nők;)

2020. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Azért az a férfi aki nem tud különbséget tenni mosoly és mosoly közt annak illene bezárni mostmár az oldalt és kimenni levegőzni egyet
2020. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
En is mosolygos, udvarias vagyok. Ez nem jelenti azt, hogy a szembejovo nyugdijasra palyazom
2020. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!