Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem játszom meg magam, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem játszom meg magam, nem vagyok a társaság középpontja, nem vagyok vagány így sosem fog szereti egy lány sem?

Figyelt kérdés

Szerintem nem ezen kéne hogy múljon, de azt vettem észre hogy a lányok az ilyen fiúkhoz tudnak vonzódni.

De én egy szolidabb, jólelkű, vagyok. Szerintem ez minden lánynak kizáró ok.


2020. szept. 17. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mindig ugyanaz a srác teszi fel ezeket a "vajon lehet-e így barátnőm" típusú kérdéseket, melyeknél a kérdésben vagy az alkérdésben szerepel a "szolid" szó?
2020. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A külsőd lesz a kizáró ok.
2020. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk már, rengeteg szolid, csendes, jólelkű srácnak van párja, csak az ilyen "azt hiszem magamról, hogy főnyeremény vagyok, közben meg rohadok belülről" rendessrácoknak nincs.
2020. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, és mindenki, aki hozzád hasonló kérdéseket tesz fel. Ti komolyan el is hiszitek, hogy azért nincs barátnőtök, mert annyira JÓK vagytok? Ezt halál komolyan gondoljátok, hogy azért nincs sikeretek a párkeresésben mert nektek CSAK POZITÍV tulajdonságaitok vannak?

Tehát ti elhiszitek, hogy azért vagytok sikertelenek, mert olyanok vagytok mint maga Jézus Krisztus?

Nem lehet, hogy inkább az önkritika teljes hiánya az, ami hátráltat titeket az életben?

2020. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól tuti nem fog összejönni hogy kérdéseket írsz ki a GYK-ra és sajnáltatod magad, picsogva mint egy óvodás. Dédpapám szerint akkor lehet becsajozni ha az ember próbálkozik, mert magától egy nő sem megy oda hozzád hogy gyere szeress már.
2020. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Nem a társaságot kell lenyűgöznöd, hanem csak a kiszemeltet.
2020. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem speciel kifejezetten irritálnak a társaság középpontja, ún. vagány férfiak, ezért jó messzire elkerültem őket mindig. Egyébként a férjem is nagyon népszerű, mindenki szereti, de nem nagy szája és a vagánykodása miatt, hanem mert egyszerűen egy életvidám, kedves ember, aki mindenkivel megtalálja a hangot. Van különbség. Gondolom jó pár egyedülálló nőnek van hasonló ízlsé, de ezt nyilván te is tudod. A "minden nőnek a nagyszájú tahók kellenek" siránkozás nem visz előbbre.
2020. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!