Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy férfi, aki nyitott, az a társaság középpontja típus, bohóckodik, magabiztos, velem mégis sokszor zárkózott, szégyellős?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk, humorosan, bátran közeledik, beszélgetni is lehet vele. Miért van az, ha komolyra fordulna a szituáció, lépnie kéne, zavarba jön, átvált kisfiúba.? 30+ férfi,én 26N
2015. dec. 4. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalom hiányos. Legbelül kevésnek tartja magát. Már a kérdésedben le is írtad a választ, "bohóckodik". Az a pasi aki csak úgy tud társaság közepe lenni, hogy bohócként hülyét csinál magából, az nem egy magabiztos férfi, és nem is úgy kezelik őt a nők, inkább csak egy nevetséges majom a társaság szemében. Tudom, mert én is ilyen voltam régebben, berúgtam és a majom stílusommal mindig én voltak a tréfamester, nevettek is a csajok rajtam, de nem kellettem SENKINEK. De azóta már szerencsére megváltoztam.
2015. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet vele komolyan is beszélni, volt sok nő az életében,azért azt nem mondanám,hogy,magából csinál hülyét,csak a humor az ő asztala.
2015. dec. 4. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden pasi azt mondja, hogy már sok nő volt az életében, még az is akinek egy se volt. Ezt a dumát beveszik a csajok, ha jól adod elő, én akkor is egy olyan képet festettem magamról, hogy mekkora egy nőcsábász vagyok, amikor még szűz voltam :D
2015. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig hidd el ,hogy az első nem mond hülyeséget.

Szerintem is lehet a háttérben egy erős önbizalom hiány ami meggátolja ,hogy "csajozzon" és komolyabb lépéseket tegyen egy nő felé.


Bár én még arra is gyanakodnék ,hogy nem tud vagy nem akar egy kapcsolatot tényleg csak bekamuzta ,hogy sok nővel volt már.


ÉN szerintem egyáltalán nem volt sok nővel és nem tudja ,hogy viszonyuljon hozzád párkapcsolati szinten ezért ő csak marad a biztonságos barátzónában ahol nem kell mást csinálni ,mint magát adni és esetleg majomkodni.

2015. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!