Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok akiknek hosszútávú kapcsolat a céljuk, és később szeretnének családot. Emellett átlagos, szép kinézetük van.

Neten hol lehet ilyen lánnyal ismerkedni?

23 éves vagyok, már szeretném megtalálni azt a lányt aki majd a feleségem lesz.


2020. szept. 18. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Neten sehol. Ha nem mesz emberek koze, ne almodozz parkapcsolatrol meg hazassagrol. 23 evesen vegkepp nem ertem hova sietsz.
2020. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön.
2020. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Társkereső.
2020. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Társkereső, én is ott próbálkozok de hát semmi.
2020. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a neten sehol lehet régen megállta a helyét, de most nem. Van pár ismerősöm akik nem is egy hónapja vannak együtt, hanem évek óta. Ráadásul tinderről ismerik egymást ahol azért nem mondanám, hogy túl sok az értelmes és normális kapcsolatra vágyó. Ettől független nyilván bőven akad buktatója a netes ismerkedésnek, szóval nem eszetlenül kell csinálni.
2020. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!