Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan helyet ahol normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan helyet ahol normális lányokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
szorakozo helyen probáltam volna de inkább hanyagoltam mert leritt mimdegyik lányrol hogy tipikus tiniribi ezért kérdezem hogy paks és vonzáskörzetében esetleg paks szekszárd utvonal mentén esetleg van e ilyen hely?

2019. aug. 12. 03:02
 1/7 A kérdező kommentje:
anyit elfelejttetem hozzá tenni hogy 18 vagyok
2019. aug. 12. 03:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bárhol megismerhetsz kedves, és ha az a fontos, értelmiségi lányokat.

Én buszozás közben szoktam ismerkedni. Rengeteg barátot szereztem már így (barátnőt még nem :( )

Pakson még nem jártam, de Solt azt hiszem nem messze van onnan... Na ott sok rendes emberrel futottam össze. De gondolom nem városra gondoltál 😆.

Busz, buszmegálló, piac, rendezvények, várótermek, vásárlás közben, büféknél, éttermeknél... stb.

Remélem tudtam segíteni

2019. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minecraft
2019. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd amit a 3. mond :)
2019. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hármaska jól mondja barátokm :) xd
2019. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
*barátom
2019. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hármas a nyerő!
2022. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!