Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan társat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan társat, akinek hasonló a bioritmusa?

Figyelt kérdés
Szeretek korán, legkésőbb 5:30-kor felkelni (minden nap, hétvégén is) és már a reggelt is aktívan tölteni. Nincs szükségem 5-5,5 óranál több alvásra. Nem szeretnék még egyszer olyan barátot, aki nellettem egy mormota, annyit alszik.

2020. szept. 18. 15:53
1 2 3
 1/23 Hellmano ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, de cserébe korábban is fekszek le, mondjuk főleg télen , amikor hamar sötétedik :D
2020. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol, ez még olyan kérdés, amit anélkül is fel lehet tenni bármelyik, számodra szimpatikus ellenkezőneműnek, hogy a gyanú árnyéka is rád vetülhetne, hogy akarsz tőle párkapcsolatot, vagy bármit. Szóval még a visszautasításnak sincs meg az esélye.


De a többi szempontot is leírhatod, mert én mutatok neked rengeteg ilyen férfit, utána pedig azt is megmutatom, hogy mennyit szűrsz ki a többi szemponttal, a teljesség igénye nélkül, mint:


- korosztály minimum, maximum

- magasság, testsúly, testalkat

- hajviselet

- öltözködési stílus

- végzettség, egzisztencia

- érdeklődési kör

2020. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én éjfél-fèl1 körül szoktam, annál hamarabb nem is tudnék elaludni.
2020. szept. 18. 15:58
 4/23 A kérdező kommentje:

Korosztály:27-31

Magasság: 185+, testsúly:95+, testalkat: izmos

Hajviselet: mindegy csak kopasz ne legyen

Végzettség, egzisztencia: nem szempont, csak annyi számít, hogy legyen stabil munkája és szeresse, ne minden nap panaszkodjon róla

Érdeklődési köre: edzés, egészséges táplálkozás, vezetés (autók), vitorlázás, utazás.

2020. szept. 18. 16:02
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Papucs az, aki hagyja, hogy megmondják mikor keljen fel, mikor menjen wc-re, mit ehet mit ihat...Szóval ha már a felkelés ilyen nagy dilemma, nem tudom milyen "elvárásaid" lehetnek ezen kívül.

De biztos nem fog unatkozni a férfi majd melletted.

2020. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Vannak elvárásaid, látom.


Azt vágod, hogy a férfiak nagyon kicsi részéről mondható el, hogy legalább 95 kilósan full izmosak, nem kopaszodnak és magasabbak 185 centinél?

2020. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Mi a baj azzal h te szépen felkelsz kimész a szobából őt meg hagyod aludni?
2020. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
#6: Főleg mókás annak fényében, hogy jellemzően a kopaszodó férfiak próbálnak azzal kompenzálni, hogy kigyúrják magukat és letolják full kopaszra, mert úgy legalább azoknak a nőknek bejönnek, akik amúgy buknak a Vin Diesel típusokra, máskülönben meg 25 éves korában már úgy mennek oda hozzá, hogy "Csókolom, bácsi, tetszik nekünk cigit venni a dohányboltból?"
2020. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az, hogy közösen és aktívan szeretem tölteni a reggeleket. Az nem pálya, hogy nem csinálhatok semmi zajt, nehogy felébresszem.
2020. szept. 18. 16:22
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsi vagyok, megtalálod-e valaha ezt a hajnali 5:30-kor kelő, 185+ magas, kigyúrt (legalább 95 kg, különben irgumburgum!), nem kopaszodó 30 év körüli férfit.
2020. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!