Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állatvédőként hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állatvédőként hol találhatnék hasonló társat?

Figyelt kérdés
Interneten van ilyen társkereső oldal?
2019. aug. 29. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatmenhelyeken, fórumokon, állatkórházakban, kutyafuttató helyeken, (kis)állateladói boltokban. Pl.
2019. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Hentes
2019. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Fb-n beszállsz egy állatkínzásos hír alatti fröcsögésbe és már meg is vagy.

33/f

2019. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kevés, ugyanolyan mint kb. hol találhatnék, valakit aki szereti a pizzát?
2019. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramos ökle ***** válasza:
48%

Azért ez komoly. Tényleg ez a legfontosabb neked? :D

Ha igen, biztos találsz ilyet, keress a fórumokon, beszélgetésekben, eseményeken.

2019. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegetáriánus klubban.
2019. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegán csoportokban. Bár attól függ, mennyire gondolod komolyan az állatvédelmet.
2019. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
5-ös, én is hasonló cipőben járok, és igen, ez egy elég nagy prioritás a társkeresés során. Ez egy olyan életszemlélet, életmód, amiben ha nem egyezik az értékrendünk, akkor egyszerűen nem lesz működőképes a kapcsolat. Miért olyan hihetetlen ez?
2019. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kaptam privát üzenetet a kérdés kiírójától és szerettem volna válaszolni, de valamiért nem enged a rendszer, azt írja, törölte magát. Ha mégis itt van, kérem írjon újra, hogy válaszolhassak. Sajnos nem tudtam időben válaszolni. Nem társkeresés céljából, én is nő vagyok, csak megérintett amit arról írt, hogy az egész élete arról szól, hogy állatokat ment.
2019. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!