Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is kimaradt az életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is kimaradt az életéből a fiatalkori szerelem?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt akkor barátnőm, lehet köze ahhoz hogy nehezen tudok ismerkedni?
2020. szept. 19. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,20éves koromig semmi,most pótolom.
2020. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Akinek 15-6 évesen nem jön össze az első barátnő. Annak később gondjai lesznek.
2020. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sose volt
2020. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem nagyon későn lett először barátnőm és sajnos nem is tartott sokáig. Akkoriban annyira roncs voltam lelkileg, hogy nem is vágytam párkapcsolatra, de miután ez kicsit változott, hirtelen rám talált a szerelem, de sajnos nem tartott sokáig. Már nagyon szar érzés, hogy nem élhettem át fiatalabban olyan dolgokat, amik az átlagnak megadatik.
2020. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt fiatalkori(19-21), de felnőttkori szerelmem nincs azóta se. :D
2020. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derwer ***** válasza:

Nekem se volt. Csak 27évesen kezdtem ezt a dolgot. A kimaradt (együttélési) tapasztalat az hátrány.

De azóta nekem is lett feleségem, gyermekem, szóval minden megoldható.

2020. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 évesen dugtam először, előtte csak kézenfogás volt maximum. Utána mindig volt csajom, kisebb nagyobb szünetekkel.
2020. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak plátói szerelem volt, olyan 15 éves koromtól 18 éves koromig. Jó sok évet elcsesztem depresszióra és fölösleges epekedésre.
2020. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt, csak plátói szerelmek voltak. 24 évesen lett az első párkapcsolatom, és egyáltalán nem bánom, hogy így alakult, nem éreztem, hogy bármiről is lemaradtam volna.
2020. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25 éves koromig csak laza járogatások voltak. Viszont nekem nem is hiányzott több. Bulizgattam, pasikból elég volt ilyen szinten. Akkor lett az első komoly kapcsolatom. Ami húsz éve tart.
2020. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!