Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem húz senki jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem húz senki jobbra tinderen ha újra regisztrálom magam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja használtam és akkor működött, hogy mindig újra regisztrálok és az elején még sokan húztak jobbra. Most viszont már akármit csinálok egy sincsen. Köszönöm ha valaki tudna segíteni benne.
2020. szept. 19. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem dob fel annyi embernek.
2020. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Tinder bünteti az újraregisztrálósdit. Egy idő után un. shadow-bant kapsz, ami azt jelenti, hogy látszólag minden rendben, közben pedig nem mutatják a profilodat senkinek.
2020. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak eddig érdekes módon mindig működött ha újra regisztráltam magamat, akár naponta is. Más telefonszámról esetleg lehetséges?
2020. szept. 19. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Miután rengetegen játszottak az állandó újraregisztrációra, Tinder keményen ráfeküdt, hogy kiszűrje az ilyen arcokat. Minimum teljesen új képekkel kell regisztrálnod, hogy ne legyél a fekete listán.
2020. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez velem is előforult... addig-addig regisztráltam fel kiváncsiságból, majd töröltem le a profilom, hogy egyáltalán nincs match-em senkivel :)) Pedig profilkép nélkül hetente 100 matchem volt :)))
2020. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!