Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akiknek nem gond az ha nem volt még kapcsolata egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés. Semmi tapasztalatom nincs párkapcsolatban. 20 év felett vagyok már.

Én úgy érzem hogy egy olyan lánnyal akivel összeillük vele minden jól menne ha már kapcsolatban lennénk, csak a megismerés számomra nehéz dolog.

Szerintem ebben a korban minden lány elvárja hogy rutinos legyen az ember, de nekem még semmi tapasztalatom nincs ezekben a dolgokban.


2020. szept. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy valakinek nem volt még kapcsolata, lehet jó fej. Te azonban egy lúzer vagy, ezért nem kellesz senkinek.


Változz meg, legyél határozott, önálló, humoros stb, akkor majd lesz csajod.

2020. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem mindegy hogy 21 évesen vagy tapasztalatlan , vagy 25 ,28,30 évesen. Mert az utóbbiaknál már nincs esélyed senkinél.
2020. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Még 28-30 éves korban is viheti valaki sokra a csajozásban, azonban azt gondolom, a sikertelen fiúk többsége egyedül fog meghalni, szegénységben. Legfeljebb valami csúnya nővel.


Kevés lúzer srác az, aki viszi valamire, mert ahhoz nagy akaraterő, motiváció kell. Majd kiderül, hogy a Kérdező férfivá válik-e vagy sem. Rajta múlik.

2020. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Annyira unalmas már. Minden nap többször előfordul ez a kérdés. Komolyan minden nap 10x meg kell ugyanazt kérdezni?
2020. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem jelentene ez gondot, inkább legyen tapasztalatlan, mint csajozógép.
2020. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!