Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen még nem volt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen még nem volt olyan barátnőm akivel annyit szexelhettem volna, amennyit akarok és ő is szerette a szexet. Ez normális hogy erre vágyom, vagy hogy ez kimaradt eddig?

Figyelt kérdés

Nem volt még igazán rendszeresen szex az életemben. Voltak egyéjszakásaim és voltak alkalmi kapcsolataim, amikor pl pár hónapig összejártunk hetente egyszer-kétszer, amíg meg nem untuk egymást. Ezekben ugye nem jut rendszeresen szexhez az ember, mintha barátnője van csak mondom pl hetente egyszer találkoztunk. Aztán voltak barátnőim, de pl az egyik aki közel 1 évig volt sajnos saját bevallása szerint szinte megerőszakolta 15 évesen az első barátja, ezért nem szerette a szexet, állítólag folyamatosan szorongott közben, stb és ezt nem tudtuk feloldani amíg együtt voltunk. Gyönyörű lány volt, de csak sötétben szerette, azt is ritkán, nem szopott, nem csókolt meg miután kinyaltam, azt se élvezte, stb. Volt még egy barátnőm, aki szűz volt és az is maradt amíg pár hónapig együtt voltunk. A harmadik barátnőm pedig eléggé tanulás mániás volt és nagyon ritkán ért rá úgy, hogy át is jöjjön, heti 1-2 szex volt (pedig én is tanultam még akkor, de én ráértem volna valahogy).


Más pároknál pedig hallom, hogy még ha nem is élnek együtt, akkor is heti többször találkoznak, párszor együtt alszanak, nyilván van heti 4-8 menet simán, ha akarnak. Akik meg már együtt laknak, vagy közel laknak egymáshoz, vagy az egyik egyedül lakik és a másik sokat van ott, azok meg aztán tényleg annyit szeretkeznek, amennyit csak nem szégyellnek. Rájöttem nekem ez nagyon hiányzik, mert még nem volt barátnőm, aki nagyon szerette volna a szexet és rá is ért és meg is tudtuk volna valósítani, hogy sokat csináljuk. Semmit nem ér hogy viszonylag sok nővel voltam már, mert ezek elég ritkásan vannak. Inkább lettem volna eggyel végig egész életemben, akivel viszont rengeteg szex lehet, heti 5-10 menet, vagy amennyi jól esik.


2020. szept. 21. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Az emberek szexualitása eltérő. Én középkorú nő létemre többször kívánom az együttlétet mint a férjem. Ami mindig is nehezítette a pártalálást, én sem vagyok egy Orália. Itthon csak a férjem csinálja nekem, én nem. Viszont a behatolásos szexet, heti 3-szor is el tudnám fogadni. Jó ha heti egyszer együtt vagyunk. Van vibrátorom. Ha nagyon muszáj használom. Hidd el sokak problémája amit írsz, a különböző libidó és hogy mim fér bele. Te még fiatal, független vagy, próbálkozz sokat, elöbb-utóbb megtalálod a hasonló igényű párodat.
2020. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!