Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem frusztrál ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem frusztrál ennyire, hogy huszonéves létemre még jó formán szűz vagyok és sosem szexelhetek azzal, akivel akarok, ráadásul egy normális kapcsolat sem jön létre? 22f

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem is nagyon frusztrál, hogy nem szexelhetsz, komolyan.
2012. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt megoldhatjuk cicus 47/F Béla a börtönből
2012. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
if you havin girl problems i feel bad for you son, a got 99 problems but a bitch aint one
2012. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem jön össze?
2012. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, mert élőben félek kezdeményezni, régebben mertem, de csúnyán beégtem egy kis beképzelt tininél és azóta nem égetem magam, akkor is csak haverom mellett mertem kezdeményéezzni, egyedül gálátos, félénk vagyok a nekem tetsző lányok közelében, meg úgy alapból a lányoknál esélytelennek látom magam a külsőm miatt. Nem vagyok egy szuperpasi, akire a mai lányok vágynak.


Neten próbálkozom, de itt sem aratok nagy sikert, akinek bejövök meg tuti legalább 200-300km-rel arrébb él és nem is biztos, hogy valóban tetszenék neki élőben is.

2012. júl. 26. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, Te vagy a debreceni srác? Haver, menj már el egy pszichológushoz?
2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A sors kegyetlen egy író, kinek ezt szán kinek azt, ennek boldogságot, de valaki mindent elszalaszt...
2012. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Kezdj el gyúrni.

Amióta edzek( lassan 3 éve) jól megszedtem magam izommal és televagyok magabiztossággal.

2012. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Még az ezredik kérdésed után sem esett le, hogy ettől a hülye, hisztis nyavajgásodtól semmi sem lesz jobb, és minden kib@szott napot elvesztegetsz? Te nem is akarsz változni, nem akarsz csajt, te siránkozni akarsz.
2012. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne törődj velük! Természetes az aggodalmad. A testmozgás tényleg jó ötlet, magabiztosságot ad,jobban fogod magad érezni. Tényleg az első benyomás a külső, de hosszútávon nem az a fontos. Ne neten, diszkóba ismerkedj! Menj könyvtárba, találkozókra, baráti összejövetelekre, tanulj nyelveket, utazz, legyél vidám mert csak így tudod bevonzani álmaid nőjét! Sokkal fontosabb a külsőnél, hogy értelmes gondolatai legyenek az illetőnek (és ez lányra is vonatkozik)! 35/N
2012. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!