Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyivákolnak az ittani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyivákolnak az ittani pasik, hogy nem jut nekik nő? Itt egy video: 5 perc 30 tól bejön a barátnője. ÉS nem egy jó pasi, tök átlag, kicsit túlsúlyos, de jó dumás, mert az alap a csajoknak. ÉS rengeteg ilyen pasi mellett látok ilyen cuki csajt.

2020. szept. 21. 20:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
itteni
2020. szept. 21. 20:03
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Ő hol nem jó pasi, ember? Meg milyen túlsúly? Vagy irigy vagy?
2020. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert nehéz ilyen lánnyal összeismerkedni. Ők általában vagy mindig foglaltak, vagy pl tinderen nem igazán lehet velük összefutni.
2020. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Jah, hogy legyen száznegyvenezer feliratkozós influencer/blogger, és egyből lesz csaja? Baszki, ez olyan, mint mikor a nők azzal vigasztalják a szemüveges, fogszabályzós kockákat, hogy lehet simán atomjó nőjük... mert Jean-Paul Sartre is levarrt egy csomó bigét :D

Vagyis nem azt mondják, hogy edzzen, alakítson ki saját stílust, fejlessze magát, hanem azt sugallják, hogy legyél híres, akkor majd lehet jó nőd. Tényleg ez a legjobb motiváció a lúzerek számára?

2020. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Az igaz, hogy az ilyen kaliberű férfiaknak simán lehet barátnője, rengeteg ilyet látok.


De valahol azért a 4-esnek is igaza van. Ez olyan, mint azt mondani egy Ed Sheeran kaliberű férfinek, hogy ő is megkaphatja szexre a Victoria's Secret modelleket, mert ő is pont olyan csúnya. Csak hát valljuk be, olyan nőkkel nem kerül kontaktusba egy csúnya férfi, kivéve ha híres és gazdag. Ezzel nem azt mondom, hogy egy csúnyácska férfi nem tud csajozni, csak nem olyan egyszerű azért.

2020. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kb egy szinten van ez a srac a baratnojevel, ha csak a kulsot nezzuk. Egyikuk sem fullos, hanem inkabb az atlagos kategoriaba sorolhato egyenek.


De egyebkent rengeteg atlagos ferfinak van parkapcsolata, eleg csak kimenni az utcara es megnezni, hogy milyen parok setalgatnak kez a kezben. Szerintem a legtobb not nem taszitja az atlagos kulso, viszont az elfojtott agresszio annal inkabb.

2020. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi infóból nehéz osztani az igét. Az én környezetemben kb minden magamfajta srácnak úgy lett nője (némelyik egész csinos nő) hogy “hát ismerősök hoztak minket össze”. Kösz úgy nekem is menne..... Amúgy meg olyan hűdenagy klasszis különbség nincs a 2 fél közt.
2020. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy átlagos férfinak simán lehet párkapcsolata, ha nem a szüleivel él.
2020. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Lehet lepontozni, de nekem bejön a pasi, szerintem átlag feletti. A lány pedig aranyosnak látszik, de külsőre inkább átlagos, semmi extra.

Miért ne lehetnének egy pár?

2020. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=BNpBjALR4RM


Tök kopasz, ez a nők szemében bűncselekmény

2020. szept. 21. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!