Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony lányok főleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony lányok főleg a (sportosan) nagyobb darab, erősebb alkatú pasikhoz vonzódnak? Körülbelül hány kilót lenne érdemes felszednem edzőterembe járás mellett a mostani súlyomhoz?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, na. 190 cm-hez olyan 76 kg, ami vékony. A vékony, helyes csajokat többnyire olyan vállas, sportos, erősebb alkatú srácok mellett látom, akik vagy olyan alkatúak, hogy van rajtuk alapból "tömeg", vagy sok éves sport múltjuk van. Tudom nem kell iszonyat kigyúrtnak lenni, de én sosem sportoltam, mozogtam semmit életemben + a genetikai alkatom is vékony. Tudom vannak kivételek, ha mondjuk a srácnak olyan iszonyú jó dumájú, vicces, nagydumás személyisége van, de nekem az nincs, mert visszafogott vagyok.


És nem kérek idióta válaszokat, hogy 17,23 kg-ot. Köszi!

21/F


2020. szept. 10. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám magam vékonynak, szerencsére sportolok és van izomtömegem, max karcsúnak. Én szeretem ha a másikon is van izom, zsír, és ha úgy általában 'thick', én vagyok olyan 64 szóval olyan 80kg az ilyen


21

2020. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
190 cm-es magassághoz olyan 95-100 kg-mal lennél vonzó a szememben.
2020. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Egy érdekesség a múltból. Az összes olyan ismerősöm, aki tényleg fullos jó nő volt, mindnek vagy vékony, vagy átlagos barátja/férje volt. Nyilván vannak izmos srácok is jó nővel, de bőven nem ez a lényeg.

Egyeseknek a magasság fontos, másnak a sok izom, meg 100 kiló.

A te alkatod szerintem rendben lehet, minimális sportolással bőven megfelelnél a nők többségének. Bár valószínűleg így is, csak ugye kell még más is az alkaton/magasságon kívül.

2020. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vékony vagy. De 21 vagy, még hormonálisan változni fogsz, utána össze tudsz szedni több masszát. Szerintem neked egy 90-100 kiló egészséges lenne. De nem csak az optika miatt, hanem tényleg egészségesebb lennél.
2020. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 178 centihez voltam 76 kiló edzés mellett, és szerintem akkor voltam életem legjobb formájában. Azóta bezsírosodtam és pár kiló rámjött, meg az erőnlétem sem a régi. Csak azt mondom, hogy készülj rá, hogy 5-10 év múlva nem lesz ugyanaz. Sem az edzések, sem a közérzet, semmi.

190 centihez olyan 88kg-ot mondanék.

2020. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összes csinos női ismerősöm , vékony baráttal , férjjel rendelkezik. Talán egynek van ilyen gyúrós. Kövér meg egyiknek sincs.
2020. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!