Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, mit gondoltok a gamer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondoltok a gamer pasikról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Csak ilyennel jövök össze
Szeretem őket
Jobb lenne, ha nem nagyon játszana a pasim
Kizáró tényező, ha játszik
Nem érdekel, hogy játszik vagy nem
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Mindegyiket leszopnám.

21/L

2020. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1: na te se vagy lány 😅
2020. szept. 25. 23:42
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Én férfiként annak ellenére, hogy 25 éve számítástechnikával foglalkozom, undorodom ettől a "gamer" kifejezéstől ami az utóbbi 5 évben úgy elterjedt, mint a lepra. Miért gamer? Mert játszik? Én eater vagyok, mert napi minimum 3x eszem? A kifejezés maga f_szság! Mellé a körítés (RGB, mert ha világít akkor gamer, meg ha rá van írva a dobozára, hogy gamer és társai). Hányadék dolog.
2020. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Én férfiként annak ellenére, hogy 25 éve sporttal foglalkozom, undorodom a "sportoló" kifejezéstől. Miért sportoló? Mert sportol? Én evő vagyok, mert napi minimum 3x eszem? A kifejezés maga f_szság! Mellé a körítés (sportcipő, mert csak akkor vagy sportoló, ha a cipődre van írva). Hányadék dolog.
2020. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavar, ha a pasi gamer. De legyen munkája, végezzen ő is házimunkát. Ne csak a gép előtt üljön egész nap, míg én mindent megcsinálok kettőnk helyett.
2020. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

"Miért gamer? Mert játszik?"


Nem, nem azért, hanem azért, mert csak játszik, minden szabadidejében, mással nem foglalkozik.

2020. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Attol fugg, ha minecraftozik vagy fortniteozik akkor inkabb nem.
2020. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően semleges. Akkor pozitív, ha Simsezik (is), és akkor negatív, ha nekiáll arról papolni, hogy "a Sims nem is normális játék", stb...
2020. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt se tudom, mi az.
2020. szept. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es, a gamer megnevezést általában a tudós playboyokra használják!
2020. szept. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!