Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szoktak nálatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szoktak nálatok olyan pasik próbálkozni akik bénák az ismerkedésben? Mi a véleményetek az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy béna?
2016. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aki az ismerkedésben béna
2016. dec. 17. 22:42
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:
100%

En nem lany vagyok. :)

De hidd el, minden no örül annak, ha kezdeményeznek nála, es az illető nem részeg, es nem nyomul túlságosan. Az meg, hogy béna vagy, mond el a lányoknak, hogy tudom, hogy benanak tűnök, de izgulok, hidd el sz őszinteséget értékelik. Sokkal nagyobb érdem az, hogy odamersz menni, es ismerkedni próbálsz,nagyon sok ember fel a visszautasítástól, es nem mernek lépni.

2016. dec. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan tartós párkapcsolatom van, de így is belefutok olyanokba akik bènán próbálkoznak. :) igazából ha egyedülálló lennék, akkor nem lenne semmi probléma, nem zavarna. Elhiszem, hogy nehèz odamenni egy vadidegen emberhez és valami értelmes mondatot kinyögni. De én pl.így "szereztem" az egyik nagyon jó barátomat. Amikor közöltem, hogy van párkapcsolatom, akkor visszavett a próbálkozásból és mondta, hogy szimpatikus vagyok neki, szóval dumálhatnánk még ha ráérek...és vicces, mert a párommal is nagyon jó barátok lettek.
2016. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel én is "béna" vagyok, szinte még örülök is neki:D
2016. dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!