Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni kövérebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni kövérebb, elvontabb fiúkkal?

Figyelt kérdés
Olyan fiúkkal szeretnék ismerkedni, akik kicsit igénytelenebb kinézetűek, pl borosta, nem beállított haj. És annyira nem elsődleges számukra a kinézetük, hanem inkább a szellemi dolgok kötik le őket. És akik szeretik az informatikát, és jók matekból, vagy ilyen reál dolgokból, mert ez a gyengém, de nem hiszem hogy az ilyen társkeresőkön sok ilyet találnék. Én magam viszont nem vagyok duci, nem tudom hogy úgy bejönnék-e bárkinek is, aki megfelel a leírtaknak.

2020. szept. 26. 15:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Az elején már kezdtem megörülni, de aztán tovább olvastam és kihultam a rostán :/ .

De majd kapsz még v 10 kommentet üzit mindent aztán úgy is lesz aki majd bejön neked is és viszont, előny ha írsz magadról még tobbá infokat legalább életkort. De ezért csodás az internet a világ összes ember tipusával találkozhatsz pár kattintással.

2020. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2020. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. :)
2020. szept. 26. 15:34
 4/30 A kérdező kommentje:
A második kommentet nem értem. Vagyis én ezt a kérdést komolyan gondoltam. Az előző barátom is ilyen volt, de mióta szakítottunk nem nagyon találok ilyen fiút, mert ez a kategória szerintem nem annyira társkeresőzik sajnos.
2020. szept. 26. 15:36
 5/30 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, szívesen megismernélek egyébként Kérdező, csak nem vagyok kövérebb, hanem vékony vagyok. :/

29/F

2020. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez valószínűleg csak trollkodás, meglovagolva "viccesen" azt a legendát, hogy a gyakoris férfiak mind ilyenek. Bár én utálom a matekot és a reál tantárgyakat is (történelem és irodalom ami inkább érdekel) és borostás sem leszek soha, ahogy szakállas vagy bajszos sem.
2020. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, eszküszöm, hogy nem trollkodok. Tudom furcsán hangzik, de ez az igazság, nem tudom hogy tudnám bebizonyítani.
2020. szept. 26. 15:46
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

7.


Az még teljesen rendben van, hogy az informatikusokat, reálosokat kedveled. A borosta szintén. De a kövér férfiakat senki nem kedveli. Főleg nem a 40 alatti nők.

2020. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De igen, ez hülyeség. Az előző barátom is 120 kiló körül volt, és nagyon népszerű volt, egy csomó barátja volt.
2020. szept. 26. 15:55
 10/30 anonim ***** válasza:
37%

9.


Akik mind férfiak és kockák szintén. Esetleg 1-1 kocka csajszi, akik kevesen vannak (mármint nem az ilyen pózer-kockák, hanem tényleg), de ezek is csak barátságok szoktak lenni.

2020. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!