Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni kövérebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni kövérebb, elvontabb fiúkkal?

Figyelt kérdés
Olyan fiúkkal szeretnék ismerkedni, akik kicsit igénytelenebb kinézetűek, pl borosta, nem beállított haj. És annyira nem elsődleges számukra a kinézetük, hanem inkább a szellemi dolgok kötik le őket. És akik szeretik az informatikát, és jók matekból, vagy ilyen reál dolgokból, mert ez a gyengém, de nem hiszem hogy az ilyen társkeresőkön sok ilyet találnék. Én magam viszont nem vagyok duci, nem tudom hogy úgy bejönnék-e bárkinek is, aki megfelel a leírtaknak.

2020. szept. 26. 15:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hát nézd.. informatikus vagyok, 31-es a BMI-m, és kifejezetten érdekelnek a tudományok.

A hajam rövid, amin eleve nincs mit "beállítani", viszont azért az alapvető igényesség fontos számomra. Nem mondom, hogy minden nap borotválkoznék, de azért hétköznap igen, és a személyi higiéniáról sem vagyok hajlandó lemondani. Továbbá a jövőben szeretnék némileg lefogyni. No, nem annyira, hogy csont és bőr legyek, de azt sem akarom, hogy pár éven belül cukorbeteg, vagy halott legyek.

Ha ez neked már kizáró ok, akkor nyugodtan ignoráld a hozzászólásomat. Ha nem az, akkor ha gondolod, ismerkedhetünk.

Az, hogy vékony vagy, pedig egyáltalán nem kizáró ok. Kivéve ha amolyan anorexiás stílusban.

2020. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Írj nekem 110kg vagyok! De mutatkozz be és mutasd meg magad vagy min egy leírást kérek
2020. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#20 Az lószar...Szerintem 1-2 eddig meg nem oldott sejtés bizonyítása legyen a beugró, mert a gauss eliminációt a sok kanos emberke még meg is tanulná gyorsan, hátha jut nekik valami...De pl egy Erdős-Faber-Lovász sejtés megoldását már nehéz netről puskázni :'D
2020. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Haha nagyon viccesek ezek a matekos kommentek. :'D
2020. szept. 26. 18:00
 25/30 anonim ***** válasza:
Éljen a matek <3 (De csak a diszkrét xD)
2020. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megy a matek akkor számoljuk ki mégis mekkora a valószínűsége annak, hogy a kérdés kamu és a kérdező nem is nő.
2020. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

1/2 = 50%.

Vagy igen vagy nem :D

2020. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
XD látom #26, hogy azért kimaradt pár lecke a valószínűségszámításból.
2020. szept. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem beszólni.
2020. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Érdekesek és viccesek a hozzászólások. /Sajnos/ Én el tudom képzelni hogy a kérdező komoly, de azért egy valamit tisztázni kell.

A kövér emberek tényleg nem túl népszerűek férfiben sem, és nőben sem. De kakukk tojás mindig van. Mindig van olyan, akit az vonz, ami kicsit eltérő a normálistól.

Én el tudom képzelni, hogy a kérdezőnek a teltebb srácok jönnek be, még akkor is ha nem ez a természetes.

Nekem is volt kapcsolatom, ahol a nő csinos volt, és a pocakos férfiak jöttek be neki.

Nekem a pici mellű, pici fenekű, picit fiús lányok jönnek be. Ez sem természetes, mint ahogy ezeknél még kirivóbb esetek is vannak.

Pontosan ezért kel el mindenki# mert mindenkinek más tetszik.

Gyerek koromban egy féle kenyér volt, a fehér kenyér.

Ma kb 20 féle kenyér van, kinek milyen az izlése.

2020. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!