Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor nekem kéne elhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nekem kéne elhívjam őt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb másfél éve randizgattunk pár hónapot majd "lelépett". Mindig visszautasította a randit majd még fb-n sem keresett többet és amikor én kerestem akkor is lerázott pár mondattal.

A héten újra megkeresett, hogy "már rég nem beszéltünk" és mintha semmi sem történt volna elkezdtünk csevegni. Mondta, hogy van egy új vendéglő a városban, el kéne menjünk egyszer. Mondtam, hogy hétvégén mert hétköznap foglalt vagyok. Eltelt három nap de, azóta megint nem keres, ha írok válaszol de csupán annyi.

Most itt a hétvége. Van értelme, hogy elhívjam vagy várjam meg amíg megint fog keresni? Tudom, férfiként nekem kéne elhívnom őt, de úgy érzem, mintha egyetlen szavára már ugranék is. Szimpatikus a lány de semmiképp nem szeretnék egy egyoldalú kapcsolatot. A sértődöttet sem szeretném játszani de azért bevallom, hogy jól esne ha látnám rajta, hogy bánja, hogy lelépett és valóban szeretne valamit tőlem.


2020. szept. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak unaloműzőnek lennél jó, vagy éppen szakított az aktuális faszijával, és ha ló nincs, jó a szamár is alapon visszament hozzád. Szerintem annak idején nem volt tisztességes és őszinte veled, szóval neki lenne tisztáznivalója, ha meg azért nem áll szóba veled, mert nyíltan megmondtad, hogy csak hétvégén érsz rá, az nem a te sarad. Én ezek alapján azt mondanám, hogy felejtős a lány, de te tudod, hogy meddig mész el az ügyben.
2020. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő nem hív, ezért marad az, hogy te hívod el. Én is azt javasolnám viszont, hogy nem érdemes ebbe több energiát ölni. Másfél éve nem voltál jó és levoltál koptatva elég paraszt módon, csak leadod az önbecsülésed, ha még ezután is tepersz érte. A helyedben a múltnak tekinteném és nem foglalkoznék vele, főleg hogy most is ugyanúgy le tud koptatni egy pillanat alatt, ha megun.
2020. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak pótlék vagy és hülyének akart téged nézni ezért is hozta elő az éttermet. Burkoltan célzott arra, hogy éhes és hogy alld a kajajat. Mivel felszívódott az után hogy nem hivtad egyből el, így mással már meghivattatta magát és jól lakott és ezzel is csak azt bizonyítja hogy le akart húzni. Majd nemsokára megint rád ír valami hasonlóval! Te meg ha van annyi eszed, akkor elküldöd a sunyiba!


Egyébként régen nem kellettel neki, akkor miből gondolod hogy most igen?! Csak idő toltesnek használ!

2020. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Igazatok van. Valójában én is éreztem, hogy nem akar semmi komolyat tőlem...csak hát nehéz józan ésszel gondolkodni amikor egy szimpatikus lányról van szó. Hagyom is a fenébe, hátha jön egy másik lány aki majd nem csak játszadozik az emberekkel.
2020. szept. 27. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, mert tudom, hogy ez milyen érzés, viszont szerintem csak kihasználna vagy pótléknak tartana téged. Ha akkor annyira kellettél volna neki, akkor nem így viselkedett volna veled. Persze előfordulhat az is, hogy időközben rájött, hogy hibázott, csak akkor egyrészt most sem így bánna veled, másrészt talán lenne benne annyi gerincesség, hogy bevallaná, hogy hibázott. Legalábbis számomra egy bocsánatkérés lenne a minimum belépő ahhoz, hogy egyáltalán újra szóba álljak vele. Számomra a csaj egész viselkedése undorító, már maga az is, hogy annak idején nem merte őszintén megmondani neked, hogy "bocs, de mégse", aztán meg most úgy tesz, mintha nem kapcarongyként bánt volna veled, visszajön, és még meg is akarja hívatni magát, aztán meg amikor közlöd vele, hogy csak hétvégén érsz rá, akkor játssza a sértődöttet. Én nagyon sajnálni fogom azt a srácot, aki majd beleszeret, és akinek egy ilyen manipulatív, gerinctelen, önző csaj lesz a barátnője/felesége.
2020. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!