Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ekkora esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ekkora esélyem van a kolléganőmnél elhívjam randira?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki úgy érzem kezdek többet érezni iránta, nagyon sokat beszélünk mostanában sokszor rám mosolyog, de félek hogy ha nem érez többet irántam és vissza fog utasítani, akkor utána mit fogok csinálni, hogy tudok majd minden nap a szemébe nézni, nagyon ciki lesz. Rólam azt kell tudni, hogy átlagos, kicsit pocakos, kedves vicces, humoros, férfi vagyok. Ez a kolléganőm sajnos nagyon csinos nő , modellkedik és tényleg tökéletes alakja van, de már hat éve senkije nincs, gondolom félnek tőle a férfiak és biztos ő már nagyon szeretne valakit.
2019. nov. 27. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Házi nyúlra nem lövünk. Egyébként semmi esélyed. Ezért is hívd el, az esélytelenek nyugalmával könnyebb indulni. Viszont készülj fel az elutasításra.
2019. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Vagy csak szeret szingli lenni és inkàbb egyéjszakàsokba megy bele....vagy szexkapcsolatokba.
2019. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az összes férfi ilyen baromságokat hisz róla, mint amit az előző is írt, és alig várja, hogy végre elhívják egy randira. Legtöbb városban indulnak most ezek a karácsonyi vásárok, hívd el oda forralt borozni. Az nem annyira direktben randiprogram, sima kollégák is mehetnek együtt, és ha mégis elutasítja, akkor se égsz be.
2019. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!