Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szolidabb vagy a népszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolidabb vagy a népszerűbb lányt választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem túl szabatos a megfogalmazásom, ezért mindjárt pontosítom is a fenti két jelzőt. Arról van szó, hogy két lánnyal is beszélgetek már egy ideje és úgy érzem, eljött az ideje, hogy döntsek kettejük között, melyiküket hívjam randira, melyikükkel érdemesebb a továbbiakban ismerkednem.


A két lány ugyanis nagyon különböző. Egyikük visszafogottabb, introvertált, mondhatni egyszerűbb lány, kisebb igényekkel, míg a másikuk sokkal inkább ad a külsőségekre, értem ezalatt a legújabb divat szerinti öltözködést, vagy azt, hogy instagramon is eléggé népszerű. Mindkettejüket intelligensnek és kedvesnek mondanám, de a fent említett dolgok azért döntő különbségek kettejük között.


Ti mi alapján és hogyan döntenétek? Férfiak és nők véleménye is érdekelne, indoklással együtt.


2020. szept. 27. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem ez alapján döntenék, bár nem vagyok férfi. Kivel van több közös téma? Kivel lehet jobban beszélgetni? Ki az, akinek a jövendőbeli tervei jobban hasonlítanak a tiédhez? Kivel tudsz több közös programot csinálni?
2020. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És te milyen vagy?

Csendesebb, introvertáltabb vagy nagy társasági ember?

Neked kell eldöntened, hogy hozzáad melyikük passzolna jobban. Értékrend, érdeklődési kör, hozzáállás.

2020. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel én már vagyok intróval, ezért most inkább az extróval próbálnám ki.
2020. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha semmi más szempont nincs, akkor mindenképpen a szolidabbat mert kisebbek az igényei valszeg és ez hosszútávon nagyon fontos.
2020. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szolidabbat.
2020. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A szolidabbat, mindenképp.
2020. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amelyiknek jobb a humora, akivel jobban érzem magam, akivel kölcsönösen vonzódunk.


Függetenül attól, hogy ő a szolídabb vagy a népszerűbb

2020. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint a szolidabbat, a szolidság számomra pozitívum, a népszerűség, meg instán éljük az életünket rövid távon lehet vonzónak tűnik, de hosszú távon hátrány. A másik, hogy aki folyamatosan posztolgat, az nincs megelégedve magával, mert folyamatosan pozitív visszajelzésre vágyakozik, tehát nincs egy egészséges önbizalma.
2020. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik hozzád hasonlóbb.
2020. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!