Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bírom nagyon azokat a figuráka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírom nagyon azokat a figurákat, akik azt állítják nem a pénz határozzák meg a hölgyeket párkeresés terén, példálóznak önmagukkal, miközben ő maguk közlik, hogy mivel és hogyan pénzelik. Érdekes nem?

Figyelt kérdés

Az ember lényegében világosan leírja, hogy vett egy új Iphone készüléket az egyetemen tanuló barátnőjének. Azért, hogy az impozánsabban tudjon létezni az adott környezetében és ezzel ápolja a saját kapcsolatát. Szinten tartja, mint minőségi férfi aki vesz valamit a párjának. Igen ám, de vajon miből?


Mert ha valaki vállalkozó vagy milliomosok a szülei, akkor rendben van.

De ha az embernek átlagfizetése van, ami mellett hitelt fizet, vagy nem fizet hitelt , de éppen megél belőle, vagy bármi már problémája van, akkor az nem tudja anyagilag sem és egy ilyen készülékkel sem támogatni a párját. Ne mondja azt nekem senki, hogy aki átlagfizetéssel tud létezni, az 2 évig gyűjt arra, hogy egy minimálisan is! legalább 150 ezer forint körüli készüléket megvehessen a nőnek. Következésképpen , aki ezt megteheti, annál terem babér bőven, ahogy pénz is.

Így nem sajnálja rá, mert ő a vállalkozó esetleg, aki nem dolgozik, hanem dolgoztat. Vagy akár egy apuci pici fiáról van szó, akinek arany élete van. Így könnyű. Aranybányából, meg tehetős keresetből fenntartani egy kapcsolatot.


Akinek nincs pénze, az pedig megtapasztalja a sivárságot.


És akkor ő mondja, hogy nem a pénz határozza meg a nőket? Hát megnézném én azt!, hogyha nem lenne pénze egy ilyen embernek, akkor hány olyan nő lenne vele, aki a rondánál szebb!


2020. szept. 27. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Most ismersz egy ilyen embert, és ezen hőbörögsz?


Én nő vagyok, és én magam igen jól keresek, a párom hasonlóan mint én. Amikor összejöttünk, nem volt semmije, és szegény családból jött. Soha nem vett nekem semmi drága kütyüt. Maximum luxusparfümöt vett, ami nagyobb tétel, de én is vásároltam ugyanolyan árban neki szülinapra, Karácsonyra.

2020. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Először talán linkelni kellene a konkrét példát, kérdező, mert így ez csak üres beszéd részedről.
2020. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy te is vállalkozó?
2020. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es: Dehogy üres. Világosan benne van a lényeg.


Első: Luxusparfümöt? :)


Vicces vagy.

2020. szept. 27. 17:09
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

"Világosan benne van a lényeg."


Ami nem több, mint a te verbális őrjöngésed, azaz, egy szubjektív VÉLEMÉNY.

2020. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Most objektívet egy anonim oldalon hogyan szeretnél? Írjam le na nevét az illetőnek. Itt az oldalon kiforrt ügyből történik a folyamat.

Nem verbális örjöngés az, hogy rengeteg ember van egyedül, nem véletlenül.

2020. szept. 27. 17:14
 7/18 anonim ***** válasza:

"Itt az oldalon kiforrt ügyből történik a folyamat."


Ezt lefordítanád érthető nyelvre?

2020. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Nem verbális örjöngés az, hogy rengeteg ember van egyedül, nem véletlenül."


Az általad vélt okai ennek azonban nem több puszta spekulációnál.

2020. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel a te és a hozzád hasonlók nyomora 685-ödjére is?

Kit érdekel, hogy egyedül vagytok?

Ha úgy gondolod, hogy a pénz hiánya miatt vagy egyedül, akkor nosza, indíts be egy vállalkozást, vagy tégy valamit, hogy jobban keress.

2020. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
... Srácok, ez nem a Bombanős?
2020. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!