Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért gondolják úgy, hogy sikerük lesz a csajozásban ha minden második csajra rá írnak a közösségi oldalakon? Valakivel fordul elő, hogy így ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet én vagyok egy fapina, de nem tudom hogy egyes ismeretlen férfiak még is hogy gondolják, hogy kedvem van velük pl egy fb-on ismerkedni.. Egy ilyen emberben hogy lehet megbízni? Az a szomorú, hogy nagyon sokan így ismerkednek, vagy is próbálnak... abba nem gondolnak bele a lányok, hogy akik így akarják felszedni őket, még rajtuk kívül 20 ismeretlen csajnak csapják ugyan ilyen módon a szelet?..
2020. szept. 27. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Fapina !!
2020. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, ez sose gond, ha bugyinedvesítően helyes pasiról van szó:D
2020. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert ki a fene vagy te, hogy még egy jó ebédre, vagy dugásra sem lehet elhívni???
2020. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a kedvencem, mikor az idiótája azt sem bírja megjegyezni, hogy kinél próbálkozott már be.

Eddig kétszer jártam úgy, hogy ugyanaz a pasas kisebb-nagyobb kihagyás után megint rám írt, és totál egyértelmű volt, hogy fingja sem volt róla, hogy egyszer már eljátszotta ugyanezt. Iszonyatosan nevetséges.

2020. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4es, ez tényleg urva gáz.


Az első háromnak meg az üzenem, hogy nem facebookon kell ismeretlenül írni, hanem élőben kell ismerkedni. Invitáld meg ebédre vagy dugásra élőben :)

2020. szept. 27. 20:09
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ha élőben szólítanánk meg akkor meg az lenne a baj...
2020. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Soha nem volt baj ... és igazából akkor sem volna bajom, ha közösségi oldalakon normálisan írnának.. és nem úgy, hogy nem is ismerjük egymást, de ilyeneket írnak hogy "micsi"... meg hasonlók
2020. szept. 27. 20:16
 8/17 anonim ***** válasza:
2020. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Volt egy haverom, aki pont így ismerkedett, de nem minden második, hanem minden szembejövő nőnél (online és offline) bepróbálkozott.


Mikor megismertem azt hittem, hogy ez egy vacak technika, ezzel nem lehet csajozni, főleg, hogy egyátalán nem volt az a tipikus "jópasi" (alacsony, mackós, borzas)


Aztán lassan kiderült, hogy lehet, sőt! Több nővel volt együtt mint én valaha leszek az életemben. Mondjuk az ő titka az volt, hogy tényleg abszolút semmilyen minőségi korlátot nem állított, mindegy volt neki, hogy 40 vagy 140 kilós, hogy 16 vagy 61 éves, hogy csinos, hogy csúnya, hogy okos, hogy buta...


Nem irigylem érte, mert a partnerei 99%-a semmilyen téren nem vonzott, de egy biztos, hogy legnagyobb megdöbbenésemre működött a technikája

2020. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Kaptam már én is ilyen előre megírt sablon dumát, amit valszeg több nősténynek küldött el az idióta 😕
2020. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!