Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok közül is vannak olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül is vannak olyanok akinek nem volt kapcsolatuk és már 20 felettiek?

Figyelt kérdés
Aki ebben a helyzetben van akár fiú akár lány annak minden esetben a kinézete az oka?
2020. szept. 28. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%
#3, #9-es: Na látjátok? Ilyen érzés a 30 feletti szűz férfiaknak is, amikor gondolkodás nélkül defektesnek nevezitek őket. Ugye most érzitek kicsit a súlyt?
2020. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem 24 évesen volt az első barátom, szinte minden szempontból (csókot kivéve). Egyáltalán nem vagyok csúnya, sőt! Tanult, intelligens, humoros vagyok, egyszerűen nem találtam meg azt, akivel el tudtam volna képzelni magamat. Persze ehhez hozzá tartozik, hogy elég válogatós is vagyok és az elvárásaimból nem adok lejjebb. Szóval nekem emiatt nem volt korábban kapcsolatom.

26N

2020. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó amúgy erről tudsz valamit mondani?

Én, ahogy látom egy átlagosnál kicsit szebb lányra azért 1-2 hetente egy srác rámegy, illetve facebookon/instán/tinderen kap bőven bókokat/randira hívást.

Valahogy, nem tudom elhinni, hogy egy csinosabb/átlagtól picit csinosabb lány nem talál senkit a 20. évéig, vagyis inkább nem találja meg ilyen aki megfelel a kritériumainak. Mondom ezt úgy, hogy ismerek modellt aki 21-2 évesen házasodott, nála pedig biztos volt válogatás.

2020. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Középiskola végéig engem nem vonzott a fiúzás, persze eljártam bulizni, de nem ismerkedtem, mert nem tudtam volna akkor elképzelni, hogy kapcsolatban legyek. Egyetemen időszakában kezdtem el nézelődni, de tényleg elég válogatósnak kell elképzelni, mindig találtam valami hiányosságot. Persze mindig sokat írogattak, randira hívtak, de fix elképzeléseim voltak, és lejjebb nem akartam adni. Elég komoly egyetemre jártam, sportoltam mellette, nem hiányzott a kapcsolat.

Aztán 24 évesen megismerkedtem egy férfival, akit külső-belső szempontból is el tudtam képzelni magam mellé. Nehéz volt beszélni a korábbi kapcsolatos témáról, többet értetlenkedve állnak, hogy nem volt előtte kapcsolatom. Randizgattam, de 1-2-3 randi után nem volt folytatása, mert nem éreztem, hogy ez lesz az, az idejét meg senkinek sem akartam húzni.

Persze az első barátom óta volt még egy, most jelenleg szingli vagyok, de ismerkedem valakivel. Ha egyszer beindul a szekér :D viccelek! De tényleg igaz az, ha nem görcsölsz rá akkor fog jönni, pont amikor nem számítasz rá.

Kritériumaimat is leírom: legyen sportos, intelligens, barna haj-barna szem, humoros, kreatív, beszédes, nem hátrány ha szintén jó egyetemet fejez/munkahelye van/lesz, jó stílus (bár azon könnyen lehet változtatni), fel tudjak nézni rá, motiváljuk egymást kölcsönösen hogy jobbak legyünk. Ezek mindenképp!

2020. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod

Ezért kérdeztem, mert minden lány akit ismertem/beszéltem vele vagy volt fiúja vagy volt de környékezték amíg nincs neki, ezt pedig kiegészítette az hogy akár a suliból akár máshonnan akár külföldről próbálták őket felszedni.


Ez a nem görcsölsz rá... hááát én nem tudom, hogy lehet erre rágörcsölni, főleg lányként ha nem kezdeményezel, de ebben te jobban benne vagy.


Hát igen, érdekes kritériumaid vannak, de ha van aki megfelel az jó:)

2020. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!