Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki szerelmes tud lenni egy olyan 29 éves férfiba, akinek még soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem, ez hipergámia. Selejtes vagy, rosszak a génjeid, ezért eddig nem kellettél 1 nőnek sem és most már méginkább nem is fogsz.
2020. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kizárt. Már el vagy késve nagyon.


L

2020. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nők szeretnek felnézni a férfira, akivel együtt vannak. Ez egy alap dolog a nőknél a szerelemhez.


Ha ebben nem is, de más dolgok miatt úgy érzed fel tudnak rád nézni nők?

2020. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bírom, amikor helyettem is megmondják, hogy mi kell a kapcsolathoz, szerelemhez, mert nyilván az összes nő egyforma. :D


A kérdésre a válaszom (elméleti síkon válaszolok, mert van párom):

Igen, én tudnék, de csak akkor ha jóképű, nem túlsúlyos, egészségesen élő, szexuálisan nagy lángon égő, progresszív gondolkodású (semmiképp nem konzervatív), jóindulatú, ki tudja mutatni az érzelmeit, hűséges, értelmes, intelligens, talpraesett (nem feltétlenül nagydumás), nyugodtan lehet intovertált is, csak legyen önbizalma, önbecsülése, ismerje a saját erősségeit és korlátait is.

Ebben nincs olyan, hogy "felnézek" rá, nem akarok felnézni a páromra, mivel ő a párom, nem a felettesem, vagy a mentorom, egyenrangú társra van szükségem, és a leírt dolgokat én is teljesítem.

A kérdés, hogy vajon hány olyan 29 éves férfi van, akire ezek igazak, és mégsem volt soha egyetlen kapcsolata sem. Lehetséges, persze, de maradjunk annyiban, hogy nem túl jellemző.

2020. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Igen, mert te 1 nő vagy, nekem pedig férfiként van mondjuk 50, vagy 100, vagy 300 nőről tapasztalatom. (Attól függ kiket vonunk be, mennyit ismerek, mennyivel ismerkedtem, mennyivel randiztam, mennyivel voltam, stb)


Ugyanígy neked is lehet véleményed a férfiak gondolkodásmódjáról, férfiak vágyairól, stb, mint ahogy nekem is a nőkéről. Neked biztosan több férfival is volt dolgod, mint nekem, tehát meg is értem ha tudsz róluk ezt-azt.

2020. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy 29 évesen nem volt nőd. Az indok lehet necces, hogy miért nem . A legtöbb férfi ilyenkor már élből utálja a nőket, és elkönyvelik hogy biztos azért nincs nőjük mert csak a pénz számít. Persze valós ok soha nem ez.
2020. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!