Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn nőkkel miért ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn nőkkel miért ér véget a beszélgetés mikor én kérdezem meg hogy mit melózik milyen kocsija van saját lakásban lakik vagy szüleinél?

Figyelt kérdés

Utána sokan már nem egyértelműen a kérdésre válaszoltak majd eltűntek.

De előtte meg azt kérdezgették én mit melózok milyen kocsim van.

Más is tapasztalta ezt ismerkedésnél?

Mit lehet ezekre reagálni ha szereznék tovább ismerkedni?


máj. 22. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nekem sose volt erre problémám válaszolni. Alap kérdések, bár azt, hogy milyen kocsija van valakinek nem kérdezem meg, mert úgyse tudom melyik autó milyen...
máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert valószínűleg szégyellenék a választ.
máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen máshogy tedd fel a kérdéseidet, mondjuk hogy van e jogsija, ha nincs szeretne e?

A munka kérdés az első pár mondatban fel szokott merülni, olyan hamar eltűnnek?

máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Aki kérdez vmire, legyen felkészülve arra, hogy tőle is megkérdezhetik ugyanezeket.
máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Annyira elolvasnám ezeket a cseteléseket, mert száz, hogy megkérdezik, mit dolgozol, te vérszemet kapsz, azt hiszed, a 3 forintodat akarják ellopni, és támadsz.
máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom nekem olyan furcsa, hogy ezekre rá kell kérdezni külön. Ha mesélek magamról, úgyis kiderülnek ezek a dolgok.

Mit szégyelljem, hogy nemrég kezdtem újra az életem és az anyukámhoz költöztünk a kisfiammal? Inkább büszke vagyok, hogy a talpraálláson dolgozom kesergés helyett. Úgyis kiderül minden, ha esetleg valakivel komolyabbra fordulna. Nem kell szégyellni, tagadni, kamuzni semmit.

27/N

máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is elolvasnám, hogy ez pontosan hogy is zajlott, ugyanais ezek oda-vissza alap kérdések. Valszeg besértődtél, hogy a 300 ezres fizetésedre hajtanak és ennek megfelelő stílusban kérdeztél vissza.
máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem kérdeztem meg nő létemre senkit, hogy milyen kocsija van és milyen a lakhatási körülménye 🤨 Magánügy. Én nem tom kérdező te milyen nők közt kutakodsz pár után, de lehet más embertípus közt kellene.
máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

"Annyira elolvasnám ezeket a cseteléseket, mert száz, hogy megkérdezik, mit dolgozol, te vérszemet kapsz, azt hiszed, a 3 forintodat akarják ellopni, és támadsz."


Annyira megnézném hogy ki ez a naiv aki ekkora baromságot ír! A nők nagyrésze a pénzre megy! Neked sohasem volt nőd vagy ha nő vagy akkor behunyt szemmel éled a világot mert mindenki csak bántani akar jujj anyuuuuu...

máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Mert mi közöd van hozzá, hogy van-e saját lakásom?

Még az is jobb megfogalmazás hogy " a szüleiddel élsz, vagy egyedül?"

Ez legalább nem azt firtatja, hogy van-e saját tulajdonban lévő ingatlanom, hanem hogy kivel élek.

Nem válaszolok az ilyennek, vagy hazudok.

Ha elmondom őszintén hogy a saját házamban élek egyedül, akkor azonnal be akarnak telepedni. Még akkor is, ha csak pár levelet váltottunk, és nem találkoztunk. Tervezgetik mit csinálnának az én házamban.. Ez a tapasztalatom. 10/10 ilyen parazita, amint megtudja hogy saját házam van.

máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!