Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jogos vagy felszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos vagy felszínes bugyutaság az, hogy az alacsony lányok nem akarnak maguknak 170 cm alatti pasit?

Figyelt kérdés
Én csak 159 vagyok, de egyszerűen nem tudom komolyan venni a nagyon alacsony pasit. ( engem se vesznek komolyan mielőtt valaki írja, megkaptam XD)

2020. szept. 29. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes, hogy ez alapján válogatnak. Én 180 vagyok, a párom 154, jól megvagyunk 6 éve. Nem ez volt a szempont.
2020. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A VALÓDI, akarom mondani az IGAZI szerelem sosem a centiméterekről szól. Ha valakit igazán szeretünk, akkor ez fel sem merül. Ha felmerül, akkor a két embernek nincs mit keresnie egymás életében.
2020. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én karcolom a 2 métert, és volt már hogy megkaptam azt, hogy túl magas vagyok...:D Ez a másik véglet...De kavartam már 149 centis lánnyal is :D Próbálj meg máshogy kitűnni a többi srác közül, kezdj el edzeni, stb..:) Habár a szöveg elég félreérthető, hogy te srác/lány vagy :D
2020. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó... én a lány vagyok :)
2020. szept. 29. 21:27
 5/10 anonim válasza:
100%

Én is alacsony lány vagyok és soha nem értettem mi ez a nagy hercehurca a fiúk magassága körül.

Együtt vagytok törpék és akkor mi van, mentek a bányába dolgozni. Legalább nem törik ki a nyakad ha rá akarsz nézni.

2020. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségénél az "elvárás" hogy a pasi ne legyen alacsonyabb ha felvesz egy magassarkút. Ennyike... ha 159 cm vagy akkor a 170 cm ezt már bőven teljesíti. Egyébként is az ember számít - van olyan páros, ahol a pasi 168 cm a lány meg majd' két méteres kosaras s mégis szeretik egymást.
2020. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Magas férfiként öröm oltogatni az ilyen kislányokat, hogy bocs', nekem túl alacsonyak vagytok. Hogy érezzék, mit éreznek az alacsonyabb férfiak.
2020. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
10 (na jó, 11) cm magasságkülönbség elvárása még nem a világ vége, de nem egy hozzád hasonló lány nem adja alább 180 cm-nél. Meg is érdemlik, ha nincs senkijük.
2020. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a nagy hisztit egyedül itt a gyíkon tapasztaltam. A körülöttem levő alacsonyabb (175 alatti) pasiknak mind van/volt már barátnőjük, nem is akármilyenek. Néhányukban egyébként baromi taszító volt számomra a magasságukat kompenzálandó bécsi kapu méretű pofa, amivel elő tudták adni magukat.
2020. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jogaban áll aszerint válogatni ,ahogy akar.van akinek nem fontos a magasság, van akinek igen
2020. dec. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!