Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a munkahelyemen a házas vagy komoly kapcsolatban lévő nőkkel teljesen nyíltan, felszabadultan lehet beszélgetni, de a szingli fiatal lányok rám se néznek?

Figyelt kérdés

Az idősebbek vagy már fiatal házas nők könnyedén beszélgetnek bármiről, bármikor velem. A szingli csajszik viszont lesütött szemekkel maguk elé meredve mászkálnak és a közelembe se jönnek, ha pedig hozzájuk szólok igyekeznek minél hamarabb letudni a kommunikációt.


Miért lehet ez?


28F


2020. szept. 30. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Te is másképp kommunikálsz velük. Csak nem veszed észre.
2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudod róluk hogy foglaltak, ezért minden bizonnyal nem fogsz rájuk menni. A szingli csajok meg nem akarják hogy rájuk menj. Talán nem nézel ki elég jól vagy a kisugárzásoddal van gond. Nem tudom.


33F

2020. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Mert a fiatal lányok a főnökségre hajtanak. A házas nők meg kívánják a kolbit.
2020. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Előző munkahelyemen sok férfi kollégám volt.

Jóban voltam velük, tudtam önfeledten beszélgetni, de semmi több.

Ez abból fakadhat, hogy nekem van párom és úgy álltam a kollégáimhoz, hogy csak beszélgetünk, de nem akarok tőlük semmit.

Ha szingli lennék és szimpatikus lenne egy kollégám/tetszene/titkon ismerkednék vele, lehet, hogy visszahúzódó nyuszi lennék, nem tudnék olyan természetesen viselkedni vele, mint egy számomra "közömbös" emberrel.


26/L

2020. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3| Egyébként tényleg inkább a főnökökkel dumálnak meg a mérnök srácokkal. Úgy néz ki hogy az ügyintéző már nem ember nekik. Persze az is benne lehet, hogy a huszonévesek legtöbbje plasztik pi©sa, mű cici, mű száj, stb. Mivel mindenki nagyjából tisztában van a fizetésekkel, gondolom az én 180 nettóm nem valami vonzó. Meg én magam sem.
2020. szept. 30. 09:41
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
A gazdagokkal, a főnökkel vagy a csoportvezetőkkel dugatják magukat. Velük közvetlenebbek ne aggódj. Be ne szopd ezt a kamu szentszűz szöveget amit előadnak.
2020. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6| Minden bizonnyal. 😀 A szingli csak látszat, de közben van aki dugja őket.
2020. szept. 30. 09:48
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Kaptál 3 teljesen értelmes, logikus választ, az egyiket egy nőtől, meg egy kevésbé értelmeset is, akivel a százaléka alapján nem sokan értenek egyet, és te csak azt veszed észre, és már be is magyaráztad magadnak ezt az egész elméletet... Valószínűleg látszik rajtad, hogy ennyire frusztrált vagy, ezért kerülnek a szinglik.
2020. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, valószínűleg lerí rólad hogy milyen kiváló véleménnyel vagy ezekről a lányokról és ezért is kakkantanak a fejedre. Mondjuk a frusztrált kis idiótákat nálunk is kerülik nagy ívben.
2020. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

8. és 9.


Mert azzal mire megy, hogy ott liheg, mint valami barátzónás hülye, mikor a lány meg sóvárogva nézi, és mosolyod a mérnök úrra, meg az IT főnökre?

2020. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!