Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érthető, ha nincs kedvem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, ha nincs kedvem az ismerkedéshez úgy, hogy közgazdász diplomásként hónapok óta hiába jelentkezek gazdasági állásokra és járok állásinterjúkra, sehova nem vesznek fel? 27/Férfi

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, csak nemigazán értem a kérdést.

Úgy beszélsz, mintha valaki elvárná tőled, hogy ismerkedj. :D

Ha nem akarsz, akkor nem akarsz, nem kötelező sem ismerkedni, sem párkapcsolatban élni, ha valakinek nincs rá éppen igénye.

2020. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Sereg és katonaság AZONNAL felvesz.
2020. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem érthető. De ezt egy magadfajta, anyagiakba bolondult emberrel úgyse fogom tudni megértetni.
2020. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden társkereső lány elvárja, hogy annak a férfinak, akivel ismerkedik, legyen állandó munkahelye és ne munkanélküli legyen.
2020. szept. 30. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Akkor talán add lejjebb az igényeidet, ha dolgozni akarsz.
2020. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Értelmes szak eszedbe se jutott? :D
2020. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető, fontosabb, hogy munkád legyen, mint párkapcsolatod, hiszen valahogy meg kell élned. Mindenki számára fontos, hogy partnerének legyen munkahelye, hiszen úgy lehet közös jövőt tervezni komoly kapcsolatban.


Barátnőkeresés helyett hasznosabb lenne ha képeznéd magad, hogy nagyobb eséllyel vegyenek fel a pozícióra.

2020. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Hát 27 evéssen, pláne ha már nem tanulsz illene dolgozni.

Persze, hogy elvárják, mert mit lehet kezdeni komolyabban egy olyan emberrel, aki nem akar dolgozni?

Gyár, bolt, buszvezető, mozdonyvezető, pincér, stb... Munka van (a lakhelyemből indulok ki nyílván), csak akarni kell és nem a sült galambot lesni.

N28

2020. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De kit érdekelnek az álláskeresési problémáid? Mindenki tudja, hogy most korona alatt létszámstop van rengeteg helyen.

Inkább a nőkkel foglalkozz.

2020. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szintén közgazdász diplomám van és nekem is majd' fél év volt mire felvettek olyan helyre ahova szerettem volna. Ott sem az volt amit terveztem, 2 évig csak szívtam a gyakornokok keserű életét. Most covid idején még nehezebb. Szóval...

Ja amúgy ez a szónoklat hogy a pitchába jön az ismerkedéshez??? Wazze' a randin megmondod most végeztél (27 évesen... no comment) és épp' melót keresel. A nőket az ember érdekli nem az állása. Legyen ambíciód, de aki meg bankigazgatót, meg üzletág-vezetőt keres az menjen és vadásszon máshol pénzes pasikra mert nekem tuti nem kellene ilyen nő.

2020. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!