Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy Bochor Gábor szerint nem jön ki a matek Puskás Peti 400-500 szex kalandjára?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 2. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is kamu, csak rosszul megy most a zeneipar, kellett valami műbalhé
Szerintem teljesen reális, így tolják ezek a hírességek.
30 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bochkor Gábor* bocsánat elírtam a nevét
2020. okt. 2. 14:36
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak kimondta amit mindenki gondol. A 4-500 az csak akkor jön ki, ha a nagyon nagy részük prostituált.
2020. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ez mindenkinek a magánügye hogy hány nővel volt együtt.

Gondolom hogy ez a műsor nem este 11 után ment le adásban,akkor pedig a sok kisgyereknek ez a példa hogy akkor lesznek az élet császárai ha minél jobban pörgetik a számokat?

Nem hiába hívják ezt magánügynek,ez a szerencsétlen meg még büszkélkedett is vele a mostani barátnője előtt.

Gondolom milyen jó érzés volt neki belegondolni hogy ő az 501.ik

2020. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy már egy másik kérdésnél is írtam, ez inkább 4-5 lehetett
2020. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Elképesztőek vagytok. Én 1,5 év alatt, az egyetlen egyszer amikor tényleg ráfeküdtem a számokra, úgy voltam 15 nővel, hogy csóró egyetemista voltam 21-22 évesen kevés tapasztalattal. (Utána lenyugodtam, rájöttem hogy nem ez a legfontosabb a világon, már nem a számokat űztem.) De mondom ismerek olyan férfit, aki 24 éves és több, mint 100 lánnyal volt, illetve olyan idősebb srácot is, aki 24-25 évesen tartott 70-nél. És még mindig nem hírességekről, milliárdosokról, modell férfiakról beszélek.


Igen, egy hírességnek még a heti 1 is lehetséges. Mivel nem otthon ül és naponta találkozik akár tucatnyi olyan nővel, akik felismerik és a híressége miatt (is) vonzódnak is hozzá. Azután meg már csak az ő személyiségén múlik, hogy mit hoz ki ezekből a helyzetekből. A "csábítás" is teljesen máshogy működik egy híresség esetében, mint egy átlagos földi halandó férfinál, neki sokkal kisebb a hibázás esélye.

2020. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is túlzásnak tartom.

Ráadásul Bogi előtt volt egy 5 éves kapcsolata.

2020. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
5: Én meg ismertem valóban népszerű, nagydumás, bárki elmegy vele típusú férfit és kb. 30 éves koráig volt kb 15 nővel. Ha neki ennyi jött össze (bár nem gazdag és nem híres), akkor nem gondolnám, hogy gyakori lenne ez a több tucatos dolog.
2020. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már rég megpusztult volna aidsben ha ez igaz lenne.
2020. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: A másfél év alatt a 15 igen messze van a PP állítólagos 500-ától.
2020. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyi jott ossze kerdese ez.. Milyen igenye, szintje van egy ilyen ferfinak könyörgöm? Annyira szar volt mind az 500 nő hogy egynél se horgonyzott le? Hagyjuk már
2020. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!