Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted normális az, hogy...

Szerinted normális az, hogy Puskás Peti többszáz nővel lefeküdt már? Mennyire becsülheti meg a Dallog Bogit, a barátnőjét?

Figyelt kérdés

A nyerő páros műsorban volt kvíz, ahol Bogi számára is most derült csak ki, hogy a Peti már 4-500 nővel volt együtt. El is sírta magát. Majd később Peti megkérdezte, hogy "de most miért sírsz?"

Szerintetek is borzasztóan lelki károsult mindkettő? Peti azért mert ez nem normális és valamilyen lelki vagy mentális betegség eredménye lehet ez. Bogi pedig azért hogy ezt bírja gyomorral,hogy ő csak az 501. csaj a sorban... Mennyire a béka feneke alatt lehet az önbecsülése? Mit gondoltok?



2020. szept. 30. 14:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát én nem tudom.. de nekem nőként nem kéne olyan pali aki már ennyi nőne járt.. milyen hpv és egyéb tanya lehet.. 🤮 én is bőgtem volna..
2020. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
El is kell hinni neki?
2020. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Petike űzi a két legősibb mesterséget: a hazudást és a k'válkodást.
2020. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2020. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kéne ilyen pasi az biztos. Egyébként nem értem, Peti mitől lett volna ilyen népszerű a nőknél? Számomra egyáltalán nem férfias, persze ez csak az én véleményem.
2020. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Max 4-5 volt az! Azt is soknak tartanám...
2020. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ekkorát kamuzni? A másik csávó, aki valami 200 at kamuzott ő mondjuk férfiasabb, viszont az is 99%, hogy kamu. Sok férfias pali van, mégse 200, hanem 20 partner volt, sőt olyan is van, akinek 4-5.
2020. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg mindenkinek a saját dolga hány nővel/palival fekszik le.
2020. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak kamuzni nem kéne róla.
2020. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Hááát. Nemtudom. Ellehet gondolkodni rajta amúgy az tény.

Benne van,hogy jajj úgyse tudják az igazat bemondok egy nagy számot azt “király” vagyok. Vagy csak a műsor,nézettség miatt,hogy beszéljenek róla az emberek. Cikk legyen belőle. Többen nézzék a műsort(amúgy én nézem) 😅😅

De az is lehet,hogy tényleg megvolt neki ennyi nő. Lehet,hogy fizetett is érte lehet hogy nem.Nem tudni. Ha belegondolsz sokszor ezek a nagy celebek nemtudnak már mitcsinálni ezért buliznak. Kitudja mik történnek egy durva estén. Ezt most lehet kicsit értetlenül írtam le. Amúgy én azért csípem a Petit. 😁

2020. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!