Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szakítanak gazdag férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítanak gazdag férfivel ha az nem ad a pénzéből?

Figyelt kérdés

Abszurd kérdés, mert ugye azt vesszük alapértelmezettnek, hogy:


"összejött a gazdag férfivel" = "részesül a gazdagságból"


De mi van akkor ha a nő azzal szembesül, hogy a férfi költekezése egyáltalán nem terjed tovább mondjuk egy átlagos keresetű férfi költekezésénél.


Tehát soha nem fog luxus ajándékokat kapni: luxusautót, lakást, milliós órákat és ékszereket.


És olyanról sem álmodhat, hogy végleg otthagyhatja a munkahelyét mert a férfi mindent kifizet helyette, hanem a közös költségeket ugyanúgy felezik mint mondjuk egy átlagos keresetű pár.


Ilyenkor mi lenne a női reakció?



2020. okt. 3. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki így, ki úgy.
2020. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


Ez a probléma egyébként már átlagos keresetű férfiaknál is felvetődik. Pl. a pasi 300 ezret keres, a nő csak 150-et, de ez egyiküket sem mentesíti az alól, hogy felesben fizessék a számlákat, mégis szokott problémát okozni.

2020. okt. 3. 09:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most tegyük fel, a gondolatkísérlet mentén, hogy én összejönnék egy pénzes pasival arra számítva, hogy majd részesülök a vagyonából. Nem arra várnék ilyen esetben egy percig sem, hogy majd csak úgy kapok egy lakást a nevemre meg luxusautót meg satöbbi, ezeket nem is várnám el akkor sem, ha az ország fő gázszerelőjének teljes vagyonával ő bírna. Vagyis nem szakítanék vele, ha a randizás ideje alatt nem halmoz el végtelen mennyiségű gyémánttal meg tudomisénmivel. Alapvetően egy ilyen gazdag ember párjaként arra számítanék, hogy ha nem is mindent felesben fizetve, de kényelmes életünk lehetne - egy nagy ház szép helyen, nagy autó, gyerekeknek jó iskola, különleges utazások, ilyesmi. Tehát én nem azt gondolnám, hogy majd a randizás ideje alatt elhalmoz, hanem hosszabb távban gondolkodnék, mikor már házasság, gyerekek, közös élet van. És akkor sem az lenne a lényeg, hogy az én nevemre írasson dolgokat, hanem csak hogy nyugodtan használjam azokat, amik az övé (és idővel talán közösen, 50-50 is tudnánk venni, mert mondjuk támogatna a saját törekvéseimben és a saját vállalkozásom beindításában, amiből aztán nekem is lehetne vagyonom, és így ketten tudnánk utána hozzáadni a közöshöz). De lehet én gondolkodok rosszul.
2020. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy csak emiatt szakítanak-e. Aközött is különbség van, hogy egyáltalán nem költ rá, vagy csak luxust nem biztosít neki. Azért ha jobban belegondolsz, akkor látni fogod, hogy nemtől függetlenül nem működik hosszú távon egy olyan kapcsolat, ahol az egyik kő gazdag, a másiknak meg semmije nincs, csak a havi mondjuk 250ezres fizetése. Mert ilyenkor vagy az egyik felhúzza a másikat a saját szintjére, vagy elválnak az útjaik. Mert egy gazdag ember, aki hozzá van szokva egy kiemelkedő életszínvonalhoz, az nem fog úgy nyomorogni szolidaritásból senki kedvéért, mintha 40 ezer ftja maradna a számlák befizetése után.
2020. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen felállás 2 gyerekkel meg a gyerekekkel kapcsolatos dolgokat,én fizetem a számlákat ő a hitelt meg a kaját.

Ami megmarad az a hàzfelújításba megy,évek óta így èlünk és nyaralunk is.Nincs ezzel probléma csak akkor,ha valamelyik visszaél a helyzettel.Kommunikáció!

2020. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Soha nem voltak nagy igenyeim.


De ahogy fentebb irtak h ha hasznalhatom a lakasat(ott lakunk) vagy alkalmankent az autojat az jo lenne. De nem kitetel.

Nem vartam el a luxust soha. Inkabb az lenne jo h melette biztonsagban erzem magam. Meg ha nem is ram kolti a penzt. De ha ugy adodik (valami tragedia) akkor nem bugyiban allunk a utcan.

A magam reszerol biztos feleznek esszeru keretek kozott. Vagyis azert mert neki sok van ne varja el h a draga dolgokat is fizetnem kelljen hanem kepes legyen megelegedni a kozepessel is. Pl nyaralas nem vilagvegi szigeten luxusban hanem 2 het lakokocsis nyaralas a horvat temgerparton.

2020. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A gazdag ember általában nagyon megnézi, hová teszi a pénzét. A nyaralópartnereink/barátaink között vannak tényleg nagyon jó anyagiak között élők, és én azt látom, hogy egyáltalán nem pazarolnak. Sőt, sokszor felesben fizetik a vacsorát a párjukkal, ami nálunk pl természetes, hogy az én párom fizeti mindkettőnknek. (Jattolni se sűrűn szoktak, csak ha nagyon elégedettek.) A nyaralásra is összedobják, és ha pl szuvenírt vesznek, azt is mindenki magának veszi. Persze itt a nők sem csórók, nem minimálbérből élnek, de nekem eleinte nagyon fura volt.

A gyerekek megkapnak mindent, van szép ház, jó autók, mindenkinek saját. De egyik csaj sem háztartásbeli, ügyvédek, vállalkozók, és segítik egymást a párok az anyagi boldogulásban.

Nekem ez a közeg egészen új, én nem születtem gazdag családba, a párom sem gazdag, de sokkal jobban áll, mint én. Ennél fogva nálunk szokott ő fizetni pl nyaralást, én nem tudnám, de korántsem költ ő se rám nyakló nélkül. Én is fizetek pl bevásárlást, tankolok kocsit, meg fizetem a saját dolgaimat. Amiben viszont ő is segít, hogy legyen plusz bevételem is, több lábbal álljak a földön anyagilag. Pont ettől is jó az egész, mert nem is akarnék kitartott tárgy lenni. Akinek kitartott felesége volt a társaságban, ők már nincsenek is együtt, a hölgy lecserélődött egy anyagilag független csajra, aki nem szorul rá, hogy patronálják.

2020. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nyaralni?Nincs idő nyaralni pénzt kell csinálni.
2020. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert a havi 300 ezer még mindig csak egy valamivel jobban tejelő állás arról ne is beszéljünk hogy Budapesten valamivel átlagosabb vidéken azért már elég jo de sehol sem gazdag

A gazdag is a duplajanal kezdődik és ez csak a kezdő szint... a 300 az még mindig átlagos...


De nem ez a lényeg

Alapból egy ilyen keresetű ember nem fog tudni luxus ajandekokat meg venni még magának sem! Ha nagyobb a fizetése azaz ilyen 800-1 millió körül akkor már jóval tehetősebb de akkor sem kell számítani minden heten luxus dolgokra! Azert ha megnezzunk egy luxus ékszer vagy ora 200-300 ezer! Ezt heti szinten vagy havi szinten eléggé nehéz főleg azért mert aki 1 milliót keres azért általában költekezik egy eletszinvonalra!

Azok a nők ne várjanak semmi ilyent akik nem tudnak meg keresni a felét sem! Meg csak azért vannak az adott illetővel mert gazdag Persze ha a férfi vesz neki önszántából akkor azaz ő dolguk...


Hát figyi ha teljes mértékben a férfi tartja el akkor szerintem elvárható hogy a nő tudjon főzni sütni mosni mosogatni takarítani és az egész háztartást vinni nem? Vagy mit gondolnak ezek a mostani kis cafkák?

2020. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők általàban szeretők.
2020. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!